@Kippetjuh: Ja zou ik nu al DD bellen of misschien toch nog 1x testen morgenochtend ? Ik vind hem persoonlijk nog steeds te licht voor 4 weken en 1 dag !? Ok ik heb besloten met loontjeman om nu DD te bellen en niet meer te testen en om te GENIETEN
Ik zou bellen ja, er van uitgaande dat je vandaag eigenlijk zou mogen testen.. Stel dat je vandaag voor t eerst had getest, dan had je een super mooie posi test gehad! Omdat je nu vergelijking hebt ga je twijfelen.. Snap ik ook wel hoor met jouw ervaringen.. Je moet doen waar je je fijn bij voelt.. !
Maandag 21 mei hebben we een echo. Eigenlijk 18 mei, maar ze wist niet zeker of Dr. S dan wel aanwezig zou zijn. Ik vind het zelf wel prettig om het wat later te hebben.
Loontje goed gedaan meid! Ik dacht mischieb heb je ook zaterdag 19 mei echo hadden we elkaar gezien daar haha, want dan heb ik namelijk de eerste echo. Ben dan 6w en 1 dag....spannend he! Ga nu naar de accupuntuur
@Kippetjuh: Misschien zien wel elkaar dan wel ! @Juffie: Was leuk geweest ... 19 mei heeft ze niet als optie opgenoemd dus ik denk dat die dag vol zat, maar nogmaals vind ik het zelf wel fijn om de echo wat later te hebben. Succes bij de accupunctuur !
Loontje: Joehoe!!! Die ziet er goed uit met middagurine zeg!! Dus die vorige test was gewoon niet goed hoor! Geniet ervan meid!!!
@Anja: Dank je wel. De test van vanmorgen was inderdaad echt niet goed. Ben zoooooo blij . Nu niet meer testen en lekker genieten van ons wondertje!
Deze is duidelijk Loontje. Ik had nog 1 kruidvat test liggen en die heb ik vanmorgen ook gedaan en leek net of die ook niet goed was, duurde heeeeel lang voordat die doorliep zal ik maar zeggen en na de hand was het een beetje een rare streep nog steeds, dus maakte me ook wat zorgen, net een van clearbleu + testen gedaan en die was meteen met doorlopen heeel duidelijk. Dus ik stop er nu ook mee, tis goed geweest we zijn gewoon echt knal ZWANGER!
De bloeding is zo goed als gestopt. Dit weekend gaan we lekker weg. Laten jullie de echo in DD nadat je posi hebt getest? Doen ze daar ook de vrcuhtwaterpunctie e.d.? Kan er even niet opkomen hoe je zulke onderzoeken ook alweer noemt
Loontje, cooooolllll!!!! Mooie test, hoor. Gefeliciteerd!!! Mooie banner heb je genomen. Jij heb op 21 mei de echo, Kippetjuh ongeveer haar tp en ik verwacht rond die tijd de punctie te hebben. Natasja, fijn dat de bloeding is gestopt. Geniet van het weekendje weg! Juffie, hoe was het bij de acupunctuur? Jahaaa, nog 2 nachtjes slapen...
Tjee meiden...wat is er veel geschreven, vindt het lastig om allemaal bij te houden. Is niet enige toppic waar ik schrijf.....en wat een spanningen allemaal. En dan ook nog de tegenstrijdigheden...... Natasja, kl*te v/d bloeding meid.... ... maar lees nu dat ie ook alweer gestopt is? Geloof je er zelf nog in (doordat HCG wel 23 was?) of denk je dat het echt over is? Een fijn wknd alvast! Hopelijk kun je de hele mmm even een paar daagjes loslaten daar?! Juffie en Loontje, Tjee....wat maken jullie het spannend met aaaaal die testen zeg!! zat gekluisterd aan mijn laptop het vervolg te lezen.....met als mooie afsluiter beiden toch écht een positest en echo gepland . Nu ik dit zo lees weet ik ook weer waarom ik nooit eerder testte dan de testdatum . Alle mislukte pogingen werd ik ook tot max 2 dgn ervoor gewoon ongi, dus dan ook geen valse hoop . Als ik dag voor testdatum niet ongi ben ga ik pas écht de kribels krijgen, hahaha. Fire, wat een leuke cadeautjes hebben jullie elkaar gegeven zeg Nu snap ik ook hoer je aan 'Fireangel' komt . Kippetjuh, nog lekker in Limburg....heerlijk!! En AMH viel dus nog wel mee? Gelukkig!! Binnenkort dus ook van start . Rest, Zwaai zwaai!!
@Timon: Nu nog maar 1 nachtje slapen. Morgen is het eindelijk zover en hebben jullie de intake .... spannend!
ik voel niets meer van spanningen dus nee, ik denk niet dat het er nog is want vanmorgen had ik helaas toch weer een bloeding
Ik heb een angst voor naalden vandaar dat ik ook had gehoopt dat DD niet nodig was. Hoe lang zijn de naalden en waar moeten jullie prikken en hoe vaak en hoelang? Doen jullie zelf prikken of doet iemand anders dat? De echo's hoeveel kregen jullie er en kon dat ook in NL?
Vanmiddag heb ik opnieuw mijn hcg laten prikken. Maar helaas was de uitslag niet voor half 5 binnen dus moet ik nog wachten tot maaandagmiddag. Waar ik wel zo moe van word is dat er tegenwoordig zo moeilijk wordt gedaan over het al dan niet prikken van hcg. Ik wil weten of die is gezakt en zo ja hoeveel. Ik kreeg net een rekening van dd! Snap er geen snars van, mijn duits is niet zo goed. Moet ik die nu zelf betalen of doorsturen naar mijn zorgverzekering?
balen natas dat je nu nog niet meer weet....wachten is killing.. Rekening kan je het beste eerst zelf betalen en dan declareren bij zorgverzekering.