Zeehondje@ Dankje meis , ik wil jouw even een knuf geven stomme omo test ook. Juulzon@ Dankje meis de eitjes zijn aan het rommelen in mijn buik. Ik heb heerlijk op de bank nar voetbal gekeken , nu even weer hier kijken.
Marnad, meid heel erg veel succes en ik weet zeker dat woensdag een topdag wordt want dan hebben wij ook onze 20 weken echo en dan wordt bij jouw een heel mooi embriootje ingenesteld...! Succes meid ik duim voor je!!
Timon....ik lees net je berichtje. Had er per ongeluk overheen gelezen... Heel veel sterkte. Dit is niet leuk . Dikke knuffel van mij!
Dank je. Be happy, heb jij deze maand geluk? Wanneer heb je getest? Ik ben blij voor je, maar mijn gevoel is even ver ondergesneeuwd.
Knuff Timon, balen dat het niet is gelukt. Over mij: Vanmorgen heeft manlief het zaad thuis geproduceerd, daarna zijn we gelijk naar het ziekenhuis gegaan. Aangekomen in het ziekenhuis wilden we het zaad inleveren, maar ze hadden ons een blauw formulier bij het potje gegeven en de laborant raakte er door in de war. Die dacht dat we alleen kwamen om zaad in te leveren. Uitgelegd dat we voor de punctie kwamen en ze keek het even na en zag dat dat klopte. Toen wachten in de wachtkamer en het rare is dat we helemaal niet zenuwachtig waren vergeleken met de vorige keer. na ongeveer 10 minuten kwam de verpleger ons halen. Eenmaal in de punctiekamer moest ik weer op de stoel plaatsnemen en werd alles weer netjes schoongemaakt. Daarna kreeg ik natuurlijk mijn jonge jenever weer om de pijn minder te maken. Tijdens de punctie waren er 3 eitjes heel groot en waren er 2 hele kleine. De 2 hele kleine bleken niets te bevatten helaas, maar een score van 3 eitjes uit 3 grote blaasjes is niet verkeerd. Na afloop heb ik nog een beetje pijn gehad, maar helemaal geen bloedingen zoals de eerste keer. Eigenlijk ging vandaag alles heel goed: Zaad was snel gewonnen en 10 miljoen in plaats van normaal 4-5 miljoen (dus SUPERZAAD!!!), punctie minder pijnlijk, geen zenuwen, grote eiblaasjes, nu nog een goede bevruchting en dan woensdag eventueel de terugplaatsing. Manlief heeft woensdag vrij gekregen van zijn baas om er bij te kunnen zijn als we een terugplaatsing hebben. ( in opdracht van Marnat getypt, groet Marnatman )
Super marnat en marnatman. Fijn dat het vandaag allemaal zo goed ging en dan ook nog een score van 3 van de 3 ..... heel veel succes woensdag en dan weer op naar de killing wachtweken. De duimen gaan weer op draaistand.
Dit had mijn hubbie de laatste keer dus ook. Meestal 4,5, hoogstens 6 milj, en nu ineens 10milj !! !! Ik was zoooooooooooooooooooooooooo trots op m! Ik duim weer mee voor de bevruchtingen d punctie zit er al weer op! Dikke knuffel voor Marnat, en een groet voor Marnat man (anders komen er van die rare ideen HIHIHIHIHI )
Timon, wat onwijs balen meis... Bah, oneerlijk vind ik het... Geef je een stevige knuffel met energie en kracht. En mijn schouder als je 'm even nodig hebt... Marnatman: you rock man! Well done ! Ha ha! Kan me heel goed voorstellen dat het voor jullie mannen ook maar niks, onder druk een potje vullen. Heeft mijn vriend ook... Maar als ik hier lees hoe lief jij bent voor 'onze Marnat', vind ik je hoe dan ook een topper! Weet zeker dat je een Superdad wordt!!! Marnat, fijn dat alles goed is gegaan en is meegevallen. Ben heeeel benieuwd naar de kwalitEItjes en de bevruchting! Duim ook voor 3x3 bevruchtigingen een mooie deling! Fingers are crossed!!! Mijn udeetje maar weer in mijn dagblogje ! Veel liefs! xxxx