uur later prikken ? zomertijd

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Steph88, 30 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Ik heb snel even een vraagje, aangezien de klok een uur vooruit is gegaan.. moet ik dan ook een uur later prikken ??.. neem aan van wel toch ?
     
  2. Expatje

    Expatje Actief lid

    9 dec 2013
    125
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik zat met het tijdverschil en de pregnyl die zaterdag moest worden gezet voor iui op maandag. Het ziekenhuis heeft het allemaal netjes gerekent voor mij. Pregnyl moest een uur eerder dan gebruikelijk.
    Als je dagelijks prikt zou ik het tijdverschil in 2-3 dagen afbouwen (20 -30 min per dag) of gewoon op hetzelfde tijdstip (dus bv wintertijd 20 uur --> zomertijd 21 uur) prikken?
     
  3. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Owh dat is idd vervelend zeg ! Met pregnyl zetten en de iui.. Gelukkig heeft het ziekenhuis het voor je uitgerekend ! .. had er helemaal niet over nagedacht.

    Ja ik wist niet of je het mag afbouwen? Kwa tijd , maar ik doe het nu een uur later zodat er dan precies dezelfde tijd tussen zit. Pff wel vervelend he brengt alles in de war .. :)
     
  4. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Er mag een uur verschil in zitten. Dus ik zou gewoon hetzelfde tijdstip aanhouden als anders.
    Dan loop je morgen weer gelijk. ;)
     
  5. wondertjeinmaak

    wondertjeinmaak Fanatiek lid

    2 sep 2012
    4.652
    7
    38
    Vrouw
    Ik heb vanavond dezelfde tijd aan gehouden. Moet altijd rond 20:00 prikken dus vanavond ook gedaan.
     
  6. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Dat is fijn om te weten Jippie !! .. heb nu een uur later geprikt.. maar kan morgen dus weer dezelfde tijd aanhouden :)

    Dankje wondertjeindemaak voor je antwoord :)
     
  7. KakieLakie

    KakieLakie Bekend lid

    18 feb 2014
    837
    303
    63
    Ik zou ook zeggen uur later prikken Steph! Ik hoorde ook dat dat geen probleem is.
     
  8. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Okee kakie dankjee :)
     

Deel Deze Pagina