Ideeën woonkamer indeling

Discussie in 'De lounge' gestart door Louloute, 8 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Bij ons is ook een loopdeur in de garage gemaakt, zou ook niet meer anders willen. Iedereen wandelt gewoon binnen :) bevalt heel goed.
     
  2. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Thanks voor de tips dames!
    Een loopdeur in de garage lijkt me idd een hele goede oplossing..alleen vindt Mn man het niks. Hij werkt graag met hout en wil dat dus in de garage doen (=veel stof en houtsnippers).
    En hoe moet je dat isoleren? Of hoeft er verder niet veel te gebeuren?

    Celier is waar onze wasmachine/droger nu staan, de was etc.

    De trap is inderdaad gelijk naast de ingang maar dat is de lage kant ervan, dus je moet een klein stukje lopen om bij de ‘kast’gedeelte te komen.
     
  3. suus02

    suus02 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.385
    858
    113
    home sweet home
    Kan je niet een soort halletje / kast maken in de garage. Zodat je een werkdeel voor je man krijgt en een deel als “Hal”
     
  4. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Lastig... Feng shui is duidelijk nog niet echt doorgedrongen in Frankrijk... :roflmao:

    Mijn eerste gedachte was een kleine véranda er aan de buitenkant aanbouwen, maar dan kom je in de knoop met de garage. Gaan jullie ook echt een auto in de garage zetten? Zo niet dan kun je misschien nog een soort aanbouw vóór de garage maken, waarbij je een entree aanbouwt, maar deze wel gescheiden houdt van de garage d.m.v. een muur of een glaswand of zo.
     
    Louloute vindt dit leuk.
  5. Afkes 10tal

    Afkes 10tal Fanatiek lid

    4 mrt 2013
    1.352
    737
    113
    Ik heb geen idee of het mag. Maar kan je je garage niet verlengen en daar een hal voorin maken?
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Louloute, Manque, Spikkeltje en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Afkes 10tal

    Afkes 10tal Fanatiek lid

    4 mrt 2013
    1.352
    737
    113
    Ja jeetje.. ben ik druk aan het schetsen kom jij al met een prachtig idee :p
     
    Whysteria vindt dit leuk.
  7. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    EA3B526F-0360-4CCD-8BE2-168DE836858B.jpeg EF1CEA3E-09F3-4B39-AED8-4F3A2750E6A5.png 4B2312F4-38E7-40CA-A1EF-A5C152C85BBB.png Wat hierboven is geopperd vind ik goede ideeen, of dmv glas en staal een mooie industriële tussenwand, zoiets als dit, al wordt het wel krap.
     
    Louloute vindt dit leuk.
  8. Deliana

    Deliana Niet meer actief

    Ik denk inderdaad ook dat het dan wel erg krap gaat worden... 1.21 breed toch? Kan mij niet voorstellen dat dat mooi gaat worden.

    Is de trap dicht of open? Je zou de trap dicht kunnen maken en dan de muren tot het plafond optrekken, mooie deur erin en je hebt heel veel extra opbergruimte.

    Wij hebben wel een grote hal, maar de schoenen staan toch in de kast onder de trap. Door een grote kast in de hal te plaatsen werd de hal heel smal en alle schoenen los vind ik te rommelig. Het is echt een kwestie van gewenning.
     
    Louloute vindt dit leuk.
  9. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    A80D4B5E-49B1-4D33-9C6B-125B14FE66D7.jpeg Ik moest hier nog aan denken :)
     
    Louloute vindt dit leuk.
  10. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Wij gebruiken onze voordeur niet. Iedereen komt door de garage binnen. Het idee om de garage te verlengen vind ik ook wel een goed idee. En de trap zou ik sowieso dicht maken met het oog op lawaai van beneden naar boven en andersom, en de warmte die je kwijt raakt. Als je de voordeur echt wil gebruiken zou ik langs het hele stuk en wand maken.
     
  11. Louloute

    Louloute Niet meer actief

    Bekijk bijlage 597100 De garage verlengen is inderdaad een goede optie! Geen idee of het ‘mag’, ga dat allemaal uitzoeken.
    Wel zitten we dan met de parkeerplek..nu past het precies goed maar als we de garage gaan verlengen wordt auto nr1 geblokkeerd zeg maar.

    De trap dichtmaken waren we sowieso van plan, alleen heb ik even gekeken en schrok me rot van de prijs (als je de deuren op maat laat maken.) dus nu zoeken we een andere optie.
     

Deel Deze Pagina