Ik heb eigenlijk een luxeprobleem: ik heb een schoudertas die ik vaak gebruik als luiertas, maar nu er ook speeltjes ed mee moeten is die tas veeeeel te klein. Ik heb ook een grote tas, die gebruik ik meer als logeertas (kan er ook een slaapzak in bv). Maar die is weer te groot om mee aan de wagen te nemen. Ik wil geen standaard tas, heeft iemand een leuk idee voor een luiertas?
Hihi, hoe groot is jou schoudertas ongeveer? ik heb namelijk ook gewoon een schoudertas, past alles prima in. Gewoon zo een die veel gebruikt word als boekentas op de middelbare school. Maar daar heb je zeker niks aan? volgens mij valt dit namelijk in de categorie standaard tas? 8)
Bij de hema kun je een schoudertas bestellen met een foto van je kindje (of een foto van iets anders natuurlijk...hihi...), is dat iets? Of zit je meer aan iets hippers te denken Groetjes Rosa
ik heb een hele leuke gekocht bij http://www.geschenkencenter.be/unikadoo ... tie=invoer toen ik bevallen was van Elyesa was wel prijzig maar heb er echt geen spijt van ik heb hem al 2 jaar en er is nog niks aan, en nu de 2de eraan komt kan ik gewoon de zakjes vervangen waar Elyesa nu alleen op staat door eentje waar ze allebei opstaan. ben er echt helemaal weg van.
haha, ik heb denk ik hetzelfde formaat schoudertas. maar ik ga weleens een dagje op visite of naar de stad en dan neem ik het volgende mee: fles + poederbakje, flesje koud water, thermoskan heet water, fruit/groenten slab,luiers, verschoonmatje, doekjes, speelgoed, eventueel extra kleertjes (heb m al eens in zijn romper moeten vervoeren vanwege een ongelukje) en dan mijn eigen dingen nog. wat ik al zei, het is een luxe-probleem. ik heb eigenlijk alleen nog maar standaardformaat luiertassen gezien.
Ik heb een Olilly tas, lekker groot, past veel in! Bij www.ollywood.nl besteld. Goede service en niet al te prijzig.
Deze is lekker groot, kost normaal 85/95 euro (Wallaboo) Hmm link doet het niet, maar het gaat om deze voor 15 euro bij een abo op Kinderen