hallo allemaal, heb ff een vraagje... kan je met bijna 8weken al iets zien op de echo? ik mag 14sept voor me 2e echo dan ben ik bijna 8weken vandaar... Liefs Lieverdjuh...[/i]
http://www.9maand.com/zwanger/echo/echo8w.php op deze site zie je iedere week hoe je kindje zich heeft ontwikkeld.
Hoi, Bij mij zag je met (bijna) 8 weken nog niet zo heel veel. Je moest echt heel goed kijken om iets vaags te kunnen zien. Gelukkig zagen we het hartje wel kloppen, maar dat was ook pas na heel goed kijken. Succes met de echo! Natasja
Bij ons met 7 weken en 4 dagen zag je echt al een klein lijfje met hele korte armpjes en beentjes. En het mooiste was, middenin zagen we een sterretje dat aan en uit ging ! Dat was het hartje van ons kleintje ! Ik vind het heel bijzonder om de kleine al zo vroeg te hebben gezien ! Geniet er maar van ! Groetjes, Nikki F
Ik heb met 7 weken en 6 dagen een inwendige echo gehad en zag een witte vlek met een kloppend hartje en een dooierzak. Een kindje met armpjes en benen kon ik er helaas echt nog niet van maken.
Ik heb een echo gehad met 7w4d en daar kon je al wel wat van zien. Ook hebben we het hartje horen kloppen.
Hoi Hoi allemaal Leuk al die echo's van jullie. Toen ik de vorige keer zwanger was hebben ze pas een echo gemaakt met 11 weken. Eerder werd dit niet gedaan, dus ik vind het bij jullie allemaal wel vroeg.... maar wel heeeeel leuk!
Bij mij was het op medische indicatie. Ik heb nov.2005 een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad en aug2005 een miskraam en met deze zwangerschap ben ik daarvoor ook onder narcose geweest omdat ze dachten dat het weer verkeerd was. Dit was toen de 5e echo. Je kan het zien in mn album.
Met een uitwendige echo op 7w1d bij mn vorige zwangerschap, kon ik al echt de uitstulpsels zien waar de armen, benen en het hoofdje zouden komen.
Hoi Hielkje36, Bij mij was de eerste echo een termijn echo, omdat ik door de pil heen zwanger ben geraakt en dus niet precies wist hoever ik was. Bij mijn eerste 2 zwangerschappen kreeg ik ook pas met de 12e week een echo en verwachtte nu dus bij de eerste echo ook wel aardig wat te kunnen zien, maar dat viel dus best wel tegen. De eerst echo was zelfs met 5 weken en daar was helemaal nog niet veel te zien (alleen een vruchtzak met een dooierzak). Dus ik was best al wel blij met wat er met bijna 8 weken te zien was. 4 Oktober moet ik weer heen voor een echo en dan ben ik 13 weken. Tegen die tijd moet er toch wel een "mensje" te onderscheiden zijn. Het is mij trouwens ook opgevallen dat er steeds vroeger echo's worden gemaakt (vaak wel n.a.v. een medische indicatie). Ze kunnen tegenwoordig steeds meer, maar of het altijd goed is.... Wannner je, zoals bij mij, heel vroeg in de zwangerschap een echo krijgt en er is nog niet veel te zien, kan dat ook veel onzekerheid met zich meebrengen (daar kan ik nu dus vollop over mee praten), maar aan de andere kant is het ook wel uniek om zo vroeg al leven te zien. groeten Natasja
ja ik heb ook met 7 weken en 4 dagen een echo gehad..weliswaar inwendig maar er was echt een mini-mensje te zien...leek nog wel een beetje op een alientje met dat grote hoofd hihi!
hoi hoi ikhad mijn eerste echo met 7 weken was toe alleen nog maar mijn baarmoeder en het vruchtje met kloppend hartje te zien ik heb daarna geen echo meer gehad en ga nu 23 sept voor een dried echo ben dus erg benieuwd hoe het eruit zal zien succes!