Morgenmiddag viert mijn oudste dochter haar feestje met een hightea. Ik wil de volgende dingen serveren: Hartig: - mini sandwiches met kaas/kipfilet - knakworstjes in bladerdeeg - wraps met kipfilet en kruidenkaas - bladerdeeghapjes met kaas/ham Zoet: - mini donuts - soesjes met chocolade - mini cupcakes - chocolaatjes - koekjes En natuurlijk thee Iemand nog ideetjes? 'k Vind vooral hartige hapjes best moeilijk... En, hoeveel hapjes per persoon? Ik dacht zelf aan 2 per soort, maar dan kom je uit op 18 hapjes pp, is dat niet teveel voor meisjes van 10/11 jr?
18 hapjes p.p is wel veel voor de meisjes van 10/11 jaar denk ik. Op zich is het wel genoeg wat je wilt gaan doen denk ik. Nog leuk aankleden en je dochter heeft een leuke hig tea
Als ik jou was zou ik zoiezo 1 hapje per soort per persoon doen. 18 voor 1 kind lijkt me wat te veel. Tip: gevulde eitjes. Die doen het altijd wel goed
Ik denk dat ik toch maar voor 1 hapje per persoon ga, anders wordt het ook zo'n vreetfeest.. Ik maak er gewoon wat extra voor 't geval dat. Als er wat overblijft heb ik aan 't einde van de middag vast nog wel andere liefhebbers. (m'n andere kids ) Gevulde eieren is ook een leuk idee, we hebben met onze eigen kippen zo'n 40 eieren per week, is de voorraad gelijk een beetje geslonken!
1 hapje pp is genoeg inderdaad. Wat verder een leuk idee is; neem verschillende smaakjes thee. Dus niet in één pot één soort. Mocht je dat al niet bedacht hebben natuurlijk. Wat ook leuk is en mocht je nog tijd hebben; haal leuke losse theesoorten en presenteer die in een mooi schaaltje met een thee-ei erbij. Dat maakt het echt wel af op tafel. Veel plezier morgen!
Sandwiches met komkommersalade zijn ook lekker. En misschien ook wat cherrytomaatjes? Sandwich of wrap met iets van gerookte zalm... hmmm! Leuk hoor, volgens mij wordt dit één groot feest.
Bedankt voor de leuke aanvullende tips! 'k Heb hier in huis nog wat losse thee, ook een leuk idee om die te gebruiken! Na de high tea gaan de meiden nog een leuk theedoosje knutselen: Surprise doosje | Ebbies Embossing Kaarten Die krijgen ze dan gevuld mee naar huis, samen met een theebeker en een leuk cupcake lepeltje. 'k Ben benieuwd hoe ze het vinden!