Man heeft diabetes, hoe zit het met vruchtbaarheid?

Discussion in 'Zwanger worden' started by charmedknorrie, Feb 17, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    Feb 3, 2009
    3,538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Hoi Hoi,

    Ik heb een vraagje, wij zijn nu een aantal maanden bezig om zwanger te worden. Nu heeft mijn man sinds drie jaar diabetes Type 1.(Hij is dus niet te dik o.i.d.) en nu vroeg ik me af of er meer meiden zijn waarbij hun vriend of man dit heeft en of zij problemen met de vruchtbaarheid ervaren. Je leest namelijk wel t e.e.a. op t web maar t blijft allemaal zo vaag en ik zou zo graag horen dat t bij andere gelukt is ondanks de diabetes. Zijn waardes zijn allemaal steeds prima en bij zijn controles krijgt hij ook te horen dat t er keurig uit ziet. Ik hoop dat er meer meiden zijn die hier mee te maken hebben.
    Alvast Bedankt
     
  2. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    Feb 3, 2009
    3,538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Hoop dat er meiden zijn die het herkennen.....
     
  3. Kisbaba

    Kisbaba Fanatiek lid

    Sep 23, 2007
    3,211
    1
    0
    moeder, huisvrouw, en ik heb een B&B voor fietsgas
    Gezelligste stadje i
    Ik heb ook diabetes, maar ik ben een vrouw.
    Of het bij mannen gevolgen kan hebben, weet ik eigenlijk niet, maar kijk anders eens bij het diabetesforum www.diabetesforum.nl
    Dat is een heel toegankelijk forum (schrijf er zelf ook onder de naam Janet) daar is een speciale hoek voor zwangeren en vragen over zwangerschap en dergelijke.


    groetjes, Janet
     
  4. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    Feb 3, 2009
    3,538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Dank je daar ga ik zeker even kijken. Mijn manlief praat er niet zo over denk dat t toch een beetje zijn mannelijkheid aantast voor zijn gevoel maar ik merk wel dat hij er zelf ook ongerust over is.
     

Share This Page