Stiefgezinnen

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Vica86, 30 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Hallo,

    Ik weet niet of er behoeft aan is, maar het lijkt mij best leuk om ervaring op te doen met andere gezinnen die te maken hebben met stiefkinderen enzo.

    Ik heb een dochtertje van 11 maand en mijn vriend een zoontje van 3. Heel leuk en alles gaat goed, maar ben wel benieuwd hoe dit bij anderen gaat.
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hier een dochter van 18 maanden en mijn man heeft twee kids van 7 en 9 die hier om het weekend zijn. Gaat goed, ze zijn dol op hun zusje, (en zijn wel wat gewend qua samengesteld gezin: bij hun moeder hebben ze 3 stiefbroers en 2 halfzusjes).
     
  3. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ok leuk! Ja hier gaat het ook nog even verder. Mijn ex heeft nog een zoon van 10, dus halfbroer van mijn meisje. Mijn vriend heeft dan een zoon van 3, stiefbroer. Die kan vast wennen want zijn moeder is inmiddels zwanger van de 2e. Er is nog wel een planning voor 1 van ons samen, maar pas over een paar jaar.
     

Deel Deze Pagina