Hoi, Vanaf het begin van mijn zwangerschap proberen mensen te raden wat het wordt en tot nu toe heeft gewoon íedereen het goed . Mijn vriend en ik willen het geheim houden en de enige die weet wat het wordt is mijn jongere broer, maar die houdt het ook geheim. Als mensen mij zien dan zeggen ze automatisch: 'O dat wordt een jongen/meisje' (zet hier ff niets ivm meelezers) en ze hebben het gewoon goed! Op het werk van mijn vriend denken ze het juist helemaal verkeerd, maar dat komt omdat de meeste me daar nog nooit gezien hebben. Zou je het dan toch aan de 'buitenkant' kunnen zien of het een jongen of meisje wordt of zouden ze mij gewoon meer een type voor een jongen/meisje vinden?! Ik snap niet dat het altijg goed wordt geraden .
Ja bij mij raadt iedereen het ook goed. Mijn vader is al vanaf dag 1 overtuigd, ik vind het eigenlijk best jammer dat ze het niet lekker fout hebben. Nu krijg ik straks 20x 'ik zei het toch' te horen.
Als er meelezers zijn en ze lezen dat ze het automatisch goed geraden hebben, weten ze het geslacht ook, hoor
Hier waren ook mensen die het probeerden te raden hoor, we hebben gezegd dat we niet wisten of we een jongen of meisje zouden krijgen. Wisten we wel. Maar de ene keer noemden we de baby hij en de andere keer zij. Zo hebben we ze een beetje om de tuin geleid. En ja, had soms ook wel het idee dat mensen aan je kunnen zien of je een jongen/meisje krijgt, althans dat denken ze. Een voorbeeldje: Je draagt naar voren, dan wordt het vast een jongen, want dat was bij mij ook zo? Een advies, hoe lastig dat ook is: lekker laten kletsen
Wij weten het zelf niet en we zeggen steeds zelf maar dat we denken dat het een meisje wordt. Het is toch 50/50, maar we hebben beiden meer een 'meisjes-gevoel'. Hierdoor wordt het raden helemaal gestopt! Niemand zegt bij ons of het een jongen of meisje wordt. Goeie tip dus voor mensen die het echt niet weten!
Toen ik zwanger was 'zagen' ze ook aan mij dat het een jongen was. Zelfs de vrouw die bij de Chinees werkt zag dat het een jongen werd. De oom van mijn man was overtuigd dat t een jongen was omdat ik knapper werd haha leuk om te horen en ze hadden nog gelijk ook het was een jongen. Collegas op het werk zeiden dat het ene jongen werd omdat ik kattiger deed ; )
OFF TOPIC en je Ticker geeft ook geen hint ON TOPIC ik heb een erg verdeeld publiek me zusje, en de directe opa;s en oma;s weten het de rest zit allemaal beetje verdeeld mijn geluk
Bij mij zijn de meningen juist verdeeld. Ik denk zelf dat ik een meisje krijg maar een enkeling denkt zeker te weten dat het een jongen word. Moeten ze toch nog een tijdje afwachten. lol
bij mij denken ze het ook allemaal te weten ze zeggen allemaal het zelfde en had zelf al het gevoel dat iedereen er naast zat en dat is gister dus ook voor 98% bevestigd dus ik moet iedere keer van binnen heel hard lachen dat ze er allemaal naast zitten. ben hier wel blij mee kan me voorstellen dat het niet leuk is als ze het allemaal al denken te weten en ze het ook nog goed hebben.