Ik ben nu 5 weken zwanger, maar besef het nog niet helemaal, omdat ik niet zo heel veel verschijnselen heb. Het is dat ik 2 x een positieve test heb gehad en af en toe voel ik wat lichte steken in mijn onderbuik. Ik denk dat het pas echt doordringt als ik het hartje heb gehoord, en mijn buik gaat groeien. Ik ben er wel super gelukkig mee, heb ook het idee dat ik de hele dag straal. Is er nog iemand die het ook nog niet zo beseft? liefs totje
Hoi Lotje, Ieder zwangerschap is verschillend, de ene voelt er meer van dan de ander. Hoeft niets te zeggen over je zwangerschap. Geniet er lekker van. Groejtes Azra
hi totje Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap. Ik had in het begin ook niet het besef dat ik zwanger was. Hebben verschillende testen gedaan om er zeker van te zijn dat het ook zo was. En dan liep ik ergens en dacht dan opeens oja ben zwanger Dat gevoel komt straks echt wel als je buikje begint te groeien en de kleine spruit voelt bewegen. Geniet er van.
hai totje heb het zelfde hoor, van de week ook een tweede test gedaan omdat ik niets raars ontdekte aan mezelf, deze was nog net zo positief als de eerste haha geniet er van ons porsie komt nog wel
Ik zit met hetzelfde. Ben nog zo pril zwanger! Mag 27 april (ivm eerdere miskramen) naar de gyn en dan kan ik iig het hartje zien kloppen als het goed is. Nog ff afwachten.
Zo is het hier ook hoor, 2 testen gedaan en beiden positief. Een week later, nóg een test gedaan. Weer een week later, toen MvM langskwam en ze dus mn urine wou testen had ik zo'n gek gevoel, wat als ik nou niet meer zwanger ben? Maar jeps, gewoon harstikke zwanger haha. Ik ben nu 7 weken maar moet t mezelf ook echt blijven vertellen hoor, het is zo'n gek idee.
Ik ben nu ruim 10 weken zwanger,en zelfs ik besef het niet altijd! Je voelt de kleine nog niet,dus het is allemaal erg onwerkelijk.. Maar een positieve test,is toch echt zwanger! Geniet ervan! groetjes,Alida
dank jullie wel voor jullie reacties, dan ben ik niet de enige. Genieten jullie er ook maar lekker van dat zal ik ook zeker doen. liefs totje
Hoi Totje, Dat gevoel herken ik heel erg. Ik besefte het me ook niet echt dat ik zwanger was, alsof het niet helemaal doordrong ofzo. Na de 1e echo was dat onwerkelijke gevoel in 1 keer weg, was heel appart. Je ziet dan zo duidelijk dat er een mensje in je groeit, ineens is het dan 'echt'. Geniet van je zwangerschap, en je hebt nog tijd genoeg om er aan te wennen. Liefs, Liedel
Ook ik heb geen verschijnselen en heb zelfs nog een tweede test gedaan. Deze was uiteraard ook positief. Ik wacht gewoon maar af en geniet van mijn zwangerschap. Groetjes lucky.
Het ene moment was ik heel zeker dat ik zwanger was (heb maar 1 test gedaan) en het volgende begon ik toch te twijfelen. Zelfs na de eerste echo nog. Ok, ik had het 'kindje' (meer een boontje toen) gezien, maar ik voelde nog niets. En ik heb ook weinig last van kwaaltjes. Nu voel ik de kleine elke dag druk bewegen en kan ik gewoon niet meer twijfelen. Wat ik wil zeggen; dat twijfels heel normaal zijn. Geniet van je zwangerschap en wees maar blij dat je (nog) niet veel kwaaltjes hebt. Dat kan zo veranderen.
Wauw.. ik kan niet wachten tot de eerste echo. Misschien verdwijnt het onwerkelijke gevoel dan ook. Toch best spannend allemaal.. Vandaag maar eerst een VK zoeken en bellen !
Hier hetzelfde.. Nu 8 weken, maar nog steeds onwerkelijk. Heb ook niet veel last van 'groei' pijn of iets dergelijks (jullie wel?).. Dat maakt me onzeker. Wel ben ik heel misselijk en heb ik ontzettend last van mijn borsten, auw!
Ik heb ook niet dat ik super misselijk ben, af en toe heel vaag, verder heb ik gevoelige borsten, maar ook niet heel pijnlijk. Ik zit vol met spanning te wachten op 24 april dan heb ik mijn eerste afspraak bij de gyn.
Zo is het hier ook hoor, 2 testen gedaan en beiden positief. Toen MvM langskwam en ze dus mn urine wou testen had ik zo iets van ben ik wel zwanger en ja hoor ik ben gewoon harstikke zwanger Ik ben nu 11w en 5 dg maar ik geloof het nog steeds niet zo vreemd ondanks de twee echo's en het horen van het hartje het is gewoon nog zo onwerkelijk hihiih omdat ik ook voor de rest geen klachten heb, het is zo'n gek idee. maar ja word wel dikker en straks lekker genieten we hebben nog tijd zat.
Ha herkenbaar, dat had ik ook. D'r ging al vanalles door me hee, dat er geen hcg meer in zou zitten, dat ik niet zwanger meer zou zijn etc. Maar de streepjes kwamen toch echt bijna meteen hoor. Toch is dat gevoel nog steeds niet weg maf hoor, ik geloof t pas als ik die kleine in mn armen heb haha, nog 7 maanden wachten
hoi ik heb het zelfde nu. ik heb twee keer getest en beide keren zag ik een licht streepje. maar 2 strepen is zwanger. heb vorig jaar een miskraam gehad en heb nu echt zo iets van als ik het hartje hoor of zie kloppen dan pas zal ik echt op gelucht en en het geloven. ben nu bijna 5 weekjes zwanger
hoi ik heb het zelfde nu. ik heb twee keer getest en beide keren zag ik een licht streepje. maar 2 strepen is zwanger. heb vorig jaar een miskraam gehad en heb nu echt zo iets van als ik het hartje hoor of zie kloppen dan pas zal ik echt op gelucht en en het geloven. ben nu bijna 5 weekjes zwanger
heey, Ik heb het zelfde, Elke keer als ik wakker word denk owjah ben zwanger. En de heletijd als ik naar de wc ben geweest kijken of ik ongesteld moet worden, heb n og altijd het idee dat ik het gewoon word. Nog maar een testje er tegen aan gooien, ik had natuurlijk al een gedaan en even laten bekijken door mij vriend... *zucht*
Ja zo herkenbaar...Ik voel me wel anders maar voel ik me écht wel anders. Mijn borsten zijn wel groter en meer gespannen en gevoelig en ik heb ook wel wat last van steken in mijn buik. Verder een vaag misselijk gevoel maar ook niet iedere dag. Tja mijn streep was zeer duidelijk en toch denk ik: zal ik er nog 1 doen ? Volgens mij is het zien van de echo wel een moment dat het gevoel van écht zwanger zijn komt. Vraag me nu ook af of ik al een afspraak moet maken met een verloskundige of dat ik eerst naar de huisarts zal gaan.