Hoi dames, Iets meer dan vier weken geleden ben ik gecuretteerd en we zouden nog even wachten met testen, maar ik kon echt niet wachten! Dus heb ik een testje (kv) gedaan, maar toen ik wachtte op de uitslag zag ik dat de urine helemaal doordrenkte tot aan de controlestreep. Er kwam wel een (vage) controlestreep en een duidelijke negatieve streep, maar kan het zijn dat bij teveel urine de test mislukt? Iemand ervaring mee?
Ja zeker dan is de test even bewogen maar meestal komt er dan als je zwanger bent wel een 2e streepje te staan ik zou voor de zekerheid morgen ochtend nog een testje doen . Vervelend van je curretage sterkte meis
Als er een streep komt is het negatief en een plusje positief. Vanochtend de test maar over gedaan en nu ging het wel goed, maar helaas negatief Op naar de volgende ronde!