Hallo allemaal. In mei zijn wij ouders geworden van onze zoon, we zijn helemaal gelukkig en ik zit lekkerder in mijn vel dan ooit. Ik vind het zo heerlijk om mama te zijn en om met mijn zoontje bezig te zijn. Nu hebben we zooo de kriebels voor een 2de, ik al wat langer maar vriendlief nu dus ook. Alleen wonen wij niet echt ideaal. We wonen in een ruim appartement(koop) en hebben maar 2 slaapkamers. Nu zijn de slaapkamers wel erg groot, dus bij onze zoon kan makkelijk nog een bedje staan, maar is dat handig? 2 kinderen op 1 kamer? Ons huis staat wel te koop, alleen door de slechte woningmarkt rekenen we er niet op dat het snel verkocht wordt. Moeten we onze droom uitstellen tot we een normaal gezinshuisje hebben? Of er gewoon voor gaan. Wat vinden jullie? En zijn er misschien meiden in dezelfde situatie? Of meiden die ook zo snel een tweede hebben/willen? Liefs Banash
Hier ook iemand die weer zwanger van de 2e wil worden. Heb afgelopen week mijn laatste pil geslikt. Onze zoon is 9 maanden. Wij wonen ook in een apartement maar hebben nog 1 klein kamertje over. Als ik die niet had gehad was ik alsnog voor een 2e gegaan. Misschien niet handig bij elkaar op de kamer maar ik zou daarom niet willen wachten wie weet duurt de verkoop nog wel 2 jaar. Je weet het niet deze tijd. Hoop het niet voor jullie natuurlijk. Ik wil graag 3 kids en bij de 3e zouden we ook geen kamer meer over hebben en ook geen uitzicht op een groter huis voorlopig dus dan zullen er ook 2 hun kamer moeten delen. Een vriendin van mij heeft met 3 zussen op 1 grote kamer geslapen vroeger en daar hebben ze niets aan over gehouden! En hopelijk is het gauw raak bij jullie! Mooi he dat moeder zijn!
je hebt gelijk hoor JBM1985. Tegenwoordig moeten ze allemaal persee een eigen slaapkamer. Maar vroeger was dat heel normaal als je bij je broer of zus op de kamer sliep. Het is anders als het tieners worden. Dan zou ik geen broer en zus op dezelfde kamer doen.
Jbm: wat leuk dat jullie ook voor een tweede gaan! Wij hebben net goed gepraat en gaan definitief voor een tweede we willen onze droom inderdaad niet op zij schuiven door het huis. spannend dat jij je laatste pil vorigr week genomen hebt!
He meiden! Mijn zoontje is nu 7 maanden en ik wil ook heeeel graag een 2e kindje!! Het is echt zooo leuk om mama te zijn en ik geniet echt zo van m'n zoontje. Wat mij betreft gaan we nu ook voor een 2e kindje maar mijn vriend twijfelt nog wel. We hebben net een huis gekocht en daarom wil hij liever nog even wachten. Wat twee kinderen op 1 kamer betreft, waarom niet? Zoals JBM al zegt misschien duurt t nog wel lang voordat het verkocht wordt! Zijn jullie al echt begonnen aan de 2e of nog niet?! Ik las al vorige week de laatste pil, en de rest? Ik denk dat ik nog even moet wachten. Tja of niet, vorige week hebben we het 1 keer onveilig gedaan en ik moet rond 7 Jan ongesteld worden dus ik ben benieuwd Ik hoop dat jullie allemaal snel zwanger zijn en dat die van mij ook inziet dat het superleuk is
Hoi, Hier ook een trotse mama die besloten heeft om voor een 2e te gaan. Ons meisje is bijna 1 jaar en we willen graag dat er een kleine leeftijdsverschil tussen zit. erg spannend, wie weet wat 2012 in petto heeft voor ons! En ik denk dat als de baby er is, dat die eerst lekker bij jou op de kamer kan slapen en daarna bij je zoontje. Zou je anders geen 2 kamers van zijn kamer kunnen maken?
Hier een gezin van al 2 kids... De jongste is nu 8 maanden en wij gaan voor een 3e nu! Bij ons wel genoeg ruimte al zullen de oudste 2 waarschijnlijk bij elkaar komen omdat ik ze de jong vind voor de zolder
Lvhw: jammer dat jou vriend nog twijfelt..het zou dus maar zo kunnen dat je al zwanger bent...spannend wij hebben het deze maand ook onveilig gedaan en ik ben nu eigenlijk 1 week overtijd maar na de geboorte van mijn zoon is mijn cyclus erg onregelmatig..daar valt dus niks over te zeggen. Pinkiepink: wat leuk jullie ook voor een 2de de aanstaande baby gaat zoiezo eerst bij ons op de kamer slapen ja...eventueel kan die ook bij ons blijven, er past in onze slaapkamer nog makkelijk een ledikantje. Mijn zoon zn kamer kan helaas niet gedeeld worden..er zou wel eventueel een scheidingkast in kunnen. Moederlynn: wat leuk zeg een 3de!! Spannend allemaal, hopelijk zijn we allemaal snel zwanger!
Moest wel lachen dat er bij mijn stukje staat dat ik besloten heb om voor een broertje/zusje te gaan. Natuurlijk samen met mijn man besloten, maar dat hadden jullie vast al wel door. Als het goed is, moet ik ergens tussen 4 en 6 januari. Ik was al even gestopt met de pil, maar we deden niets rond de goede dagen. Dus in januari zal het pas ronde 1 zijn. Ook maar eens naar een banner gaan kijken.
pfff gelukkig dacht dat ik de enige was die zo snel een 2de schatje zou willen hier nog genoeg lege kamers, maar zal de eerste maanden toch bij ons slapen hebben we rustig de tijd om een "peuterkamer"te maken
Hebben jullie ook dat voorzichtige spannende gevoel. Wanneer komen de goede dagen eraan en wanneer weer die testen kopen. Als ik al aan die testen denk, streepjes turen. En anders voor alle duidelijkheid een digitale kopen. Maar zover is het nog niet. Eerst mijn ongi en dan op naar ronde 1.
Pinkiepink: haha ik was er wel vanuit gegaan dat jullie er samen voor gingen haha!! Je hebt tenslotte je vent er ook voor nodig Ik vind het ook spannend en leuk weer de vruchtbare dagen uitzoeken en testen enzo! Ik ben ook heel benieuwd wat we nu zullen krijgen en of het op mijn zoontje gaat lijken eeneneenisdrie: Zo dacht ik dus ook, ik kon op het forum niet echt iets vinden dat er meiden snel voor een tweede gingen.
Ja, erg handig is de man dan ja Hahaha. En inderdaad ook spannend of hij of zij dan op ons meisje zal lijken. Maar hebben jullie soms ook het idee dat je denk: Hoe ga ik dit allemaal doen als er straks een 2e uk bij is. Al zal dat ook wel goedkomen. Ik had op deze site al eens gekeken naar topics over het gaan voor een 2e kindje. Maar daar waren ze al best ver. Het valt me ook op dat wij redelijk nieuw op ZP zijn. Ook wel leuk.
@ Banash wat vervelend zo'n onregelmatige cyclus! Maakt het alleen maar spannender @ pinkiepink haha dat had ik niet eens gezien! Betrap mezelf er ook vaak op hoor, denk omdat wij er veel meer mee bezig zijn. Januari de eerste ronde voor jou, spannend He?! Denk ook wel eens Ahh hoe ga ik dat straks doen! Maar joh dat dacht ik ook voordat ik m'n zoontje kreeg dus dat zal idd wel goed komen!! @ ééneneen is drie Ik dacht ook dat het best snel was en denk ook wel dat sommigen dat ook vinden maar voor ons is het heel anders denk ik. Bij ons lijkt het net alsof hij er al zo lang is! @ moederlyn Wat leuk een derde! En nog steeds even spannend?? Hoe gaat het eigenlijk met alle kindertjes van jullie? Ben benieuwd morgen met al dat vuurwerk Heb net als jullie ook zin om te kijken naar vruchtbare dagen enzo! Wilde al bijna een test kopen! Hihi heb namelijk al een week erg pijn in m'n buik. Nou had k bij m'n eerste nergens last van dus ja kan bijna niet wachten Liefs
Spannend is het inderdaad weer he! Ik heb ook een onregelmatige cyclus. Bij de eerste duurde het langer als een jaar en liepen we op het laatst op het ziekenhuis, maar hoop nu dat het wat sneller raak mag zijn! Ik heb hier nog een test liggen van de laatste keer, handig hihi! Ja ik vraag het me ook wel eens af hoor hoe het met 2 kleintjes zal zijn. Maar ook daar vind je je draai wel weer in! En ben ook benieuwd hoe het morgen zal gaan met alle kleintjes of ze er veel last van zullen hebben.
Pinkiepink: dat heb ik inderdaad wel is. Maar ik ben ervan overtuigd dat het helemaal goed gaat komen Om eerlijk te zijn zit ik al langer op dit forum met een andere naam. Alleen durf ik niet via die naam zo'n topic te openen aangezien veel mensen mij daarvan kennen.. Lvhw: Met onze zoon gaat het super Lekker vrolijk en makkelijk ventje..Ik ben ook heel benieuwd hoe het morgen gaat. Wij blijven gewoon thuis en als hij niet wakker wordt om 12 uur laten wij hem gewoon lekker liggen. Jbm1985: Lastig zeg zo'n onregelmatige cyclus! Voor mijn zoon was ik echt heel regelmatig..maar nu is het drama Wordt nu geloof ik ongesteld..dus ik denk dat wij naar de volgende ronde gaan. Bij mijn zoon was ik in 1 keer zwanger.
Het gevoel van: "Is dit niet te snel na ons meisje" heb ik ook. Alleen dan zegt mijn man: maar je bent toch 9 mnd zwanger, dan is ze weer een stuk groter. En inderdaad ik denk eigenlijk: 1e ronde zwanger van nr 2 en pats boem gelijk is die er. Hahaha. Maar we zullen er vast nog wel wat rondes voor moeten werken. Was ook voor ons meisje zo. Ruim een jaar.