Ik zou moeten wennen. zou het zelf niet kiezen. en zie dat het over het algemeen meer aan jongens dan aan meisjes wordt gegeven. maar als jullie het leuk vinden.. went de omgeving vanzelf wel.
Het is geen naam die ik zelf zou kiezen maar vind 'm ook zeker niet lelijk hoor, volgens mij kan het perfect.
ik vind de naam zelf niet leuk, máár het is wel origineel en zeker geen 'vreselijke' naam (ik kan bijv slecht tegen namen als 'Djaylinn' e.d.) als jullie er zelf weg van zijn zou ik het gewoon doen.. zodra de kleine meid geboren is went iedereen in jullie omgeving er echt snel genoeg aan en hoort de naam gewoon bij haar
Ik vind het klinken als een gemoderniseerde afkorting van Yusuf/Joesoef en dus echt niks voor een meisje
Ik heb er nog nooit van gehoord en zou er zelf niet voor kiezen. Natuurlijk kies je een naam die je zelf mooi vindt, maar het lijkt me best moeilijk om te merken dat bijna niemand de naam leuk vindt. Ik weet dat ik net na mijn bevallingen best 'labiel' was en als ik dan negatieve reacties gehad had op de namen van mijn kinderen.... Daar had ik dan best moeite mee gehad, ook als gaat het om de naam van MIJN kind en niet wat anderen er van vinden.
Ik vind namen zoiets persoonlijks. Ik zal zelf niet voor die naam kiezen maar misschien past het wel heel goed bij jullie. De omgeving went er vanzelf aan. Snap best dat je gaat twijfelen als anderen mensen zeggen dat ze het geen mooie naam vinden maar als jullie het een hele mooi naam vinden en jullie echt geen mooiere naam tegenkomen zou ik het gewoon doen.
Joes, zo heet die vrouw die altijd meezingt met dirk scheele en zo heet ze ook in het echt. Niet echt mijn smaak maar als jullie hem echt mooi vinden. Gewoon doen.. En joes..poes ja is toch best leuk!
Zo, wat een grote hoeveelheid aan gemengde reacties zeg! Ik vind Joes leuk en vlot klinken, heel Nederlands ook en daar hou ik meer van dan namen met een Engelse klank. Maarrr uiteindelijk gaat het er natuurlijk helemaal niet om wat ik vind. Ik weet zeker dat jullie dochter een prachtige Joes zal zijn en dat ze de naam gaat 'passen'. Zeker als jullie er allebei zo weg van zijn!
Er zullen altijd mensen zijn die een naam in het algemeen niet mooi vinden. Ook moet ik bij aparte namen in het begin erg wennen, maar een tijdje verder past die naam dan precies bij het kindje. Doe wat je hart je ingeeft en niet wat een ander zegt of denkt.
Ik vind het juist echt een meisjesnaam. Laat je keuze niet zo afhangen van anderen, uiteindelijk gaat een naam bij het kind passen en vind iedereen het 'echt een.... Joes'. Ik vind het overigens een lekker aparte en pittige naam.
Ik vind deze naam erg leuk. ik moest wel meteen denken aan Dirk Scheele hij treed bijna altijd op met Joes vandaar.
Ik vind hem hel leuk maar zoals eerder gezegd jullie moeten het mooi vinden niet andere mensen geniet van jullie baby en de prachtige naam! !!!
Wat lief! Dankje..... Wij zijn "om"!! Ondanks de reacties dat het niks is, wordt ons meisje waarschijnlijk toch gewoon Joes genoemd. We hebben deze naam al zolang en we hebben dit gevoel nog bij geen enkele andere naam gehad. Dus ben bang dat we echt enorm spijt krijgen als we 'm niet gebruiken!!!!