Lees dit met een glimlach hoor, maar ik word gek van elk vuiltje wat er ligt, kan echt niet bij mezelf denken " komt wel weer als de buik weg is" ik blijft continu bezig zoalng ik geen pijn heb....want ja straks begint de bevalling en dan komt de kraam, de VK, visite en dan wil ik niet dat iedereen denkt, gatver hier word niets gedaan ik combineer wel dingen, en laat na avond eten me man de vloer onder de tafel schoonmaken, maar elke ochtend als ik gedouched heb, dan MOET de wastafel even een doekje, en badkamer houd ik zo erg schoon. herkenbaar?
ja toch? en als ik pijn heb merk ik gauw genoeg dan stop ik weer jij bent uitgerekend, spannend zeg!! hopelijk loop je niet teveel over tijd. ik ga even de gang/keuken/woonkamer stofzuigen en dweilen voor manlief het ziet
Euh ja best wel herkenbaar Ik heb dat nu al zo erg pfffff en dan ben ik net over de helft heen hihihihi. Wordt nog wat aan het einde...... Maar ach, ik profiteer er straks van, hoef ik dan niet meer zoveel
haha ja idd, ja schaam me gewoon als de VK en kraam en kraambezoek ineens komen en ik heb dan 2 dagen niets gedaan
Oh ik wil het ZO graag schoonmaken hier in huis! Ik wou dat ik het kon. Ben zo moe en heb enorme pijn in bekken. Dus alles gaat hier in etappes en doe wel kleine dingen. Maar het liefst zou ik de keuken van top tot teen volledig uitmesten en schoonmaken en alles. En de badkamer ook. En dan daarbij nog de gewone dingen zoals zuigen en dweilen en alles. Maar het lukt gewoon niet.
Charise: wat balen zeg dat je zoveel pijn heb kan me voorstellen dat je je machteloos voelt.:x Ik hoop voor jou dat de baby gewoon lekker vanaf 37-38 weken komt en je van de pijn af bent. Sterkte nog even meid.
hier begint het nu ook. word woensdag ingeleid en heb nu voor het oog alles netjes. mijn moeder heeft een paar week geleden alles grondig gedaan en nu hoefde ik alleen een doekje over de oppervlakken te doen (vesnterbanken etc) en man zuigt en dweilt en dan is het hier supernetjes voor onze doen zelfs al het speelgoed van dochter heb ik opgeborgen, dat gebeurd anders nooit. maar idd. je wilt geen slechte indruk achterlaten.
ik wil het ook zo graag al spik en span hebben maar het lukt me maar niet, we zitten nog middenin een verbouwing en moet rustigaan doen ivm bloeddruk. ben nu al 4 weken thuis volledig maar het ziet er nog steeds uit als toen ik nog aan het werk was haha. weet uit ervaring dat als de echte nesteldrang komt het me wel lukt. bij mn dochter kon ik niks meer maar mijn badkamer heb ik een dag voor de geboorte nog helemaal gepoetst met bleek. het moest en zou stralend wit zijn voordat de kraam kwam hahaha.
fijn dat het herkenbaar is,,,,,wel jammer te horen dat er meiden zijn die niets meer kunnen, sowieso naast schoonmaken vind ik dat gewoon klote, je wil toch beetje genieten, hopelijk heb je dan veel in en om huis om te doen vanuit je stoel of bedje. merk sowieso verandering hoor hier afgelopen week, meer hoofdpijn, soort gevoel van scheuren van onder ( niet pijn) veel onregelmatige buikpijn en steken in lies, en borsten steken en zijn gevoelig, had dit amper........maar helaas zegt het niets, kan rustig nog 3 weken doorlopen tot 41 weken.....maar goed das offtopic
Heel herkenbaar! en het meest frustrerende eraan vind ik dat ik een aantal dingen op het moment zelf niet kan of mag, dus afhankelijk ben van anderen, die het dan weer niet zo doen als ik zelf zou doen. Zo zag ik gisteren spetters op de kozijnen zitten, en die moesten gelijk weg! Iedere dag moet alles opnieuw netjes, opgeruimd en schoon zijn, want het zou zo maar ieder moment kunnen gebeuren en als ik dan opeens het uis vol visite en kraamzorg heb, moet het niet lijken alsof ik al weken op mijn kont zit. Zelfs de berging, inhoud van alle kasten, schoenenkast, meterkast!! moeten eraan geloven, alles gaat leeg, schoon en weer terug. Alleen heb ik mezelf er continu mee, want lichamelijk is het eigenlijk niet meer te doen, hierdoor heb ik ook continu harde buiken en voorweeen.
Nesteldrang!!!! Wij zeiden tegen de kraamzorg: je zult dit wel een huishouden van Jan Steen vinden. Zij zei dat ze vaak veel erger zag. Relax, dames! Heb er zelf nu ook meer last van, maar niet om wat anderen vinden.
ja denk ook wel dat kraamzorg erger gewend is, mensen die gewoon laaste weken niets meer doen en ook niets kunnen schelen ( en soms is het overmacht) tis meer je eigen idee denk
Haha herkenbaar hier elke week als een dwaas erdoor. Nu word ik ingeleid vd week dus kan mooi een dag van te voren alles nog ff goed doen.
Tsja, ik heb een hulp in de huishouding. Die komt op dinsdag dus als op maandag het kindje komt, is het hier minder schoon. Rommelig is het altijd wel een beetje, helaas. Maar de afwas wordt wel elke dag gedaan. Ik heb wel toen de weeën begonnen nog 2 wassen gedaan en opgehangen. Zodat ze niet meteen zou hoeven beginnen met volle wasmanden. Dat werd wel gewaardeerd toen ik het vertelde.
Hier was het bij mijn eerste ook echt niet zo schoon als anders in de laatste weken. Ik had volledige bedrust vanaf 31 weken en mijn man werkte fulltime. Nu ben ik al wel van het poetsen, want wie weet gebeurt het weer zo vroeg.. En mijn man zit in de WW dus die kan nu ook gewoon helpen, dat scheelt ook veel.
Ja id als de weeen beginnen is het mooie afleiding. En jammer dan als je hulp dinsdag komt en maandag beval je. Onmacht.
Nou ik heb wel nesteldrang, maar zo erg ook weer niet! Ik heb eigenlijk nooit zin om te beginnen, maar als ik eenmaal bezig ben, doe ik het liefst het hele huis in 1 keer!