Hoe je dat doet... Nauwelijks huishouden doen, veel rusten, vaak gemasseerd worden door de fysio, braaf je oefeningen doen. En flink balen dat je niet kan doen wat je wilt. (Hier vanaf 8 weken al bekkenpijn)
Ik herken je klachten, alleen is het bij niet zozeer mijn bekken, maar het gewicht van de baarmoeder die op mijn bloedvaten drukt. Daardoor wordt de circulatie het als het ware afgekneld. Wat bij mij helpt is voorover leunen (je buik dus even te laten hangen), wel door te blijven lopen in een rustig tempo om de bloedcirculatie op gang te houden en inderdaad soms met warmte te werken (Zensy kruik of bad). Maar misschien kan je verloskundige bij jou aangeven waar het precies vandaan komt. Met bekkenklachten heb je weer andere oplossingen nodig natuurlijk. Je bent er bijna in ieder geval
Bij mij hielp het om de 'boel' tijdens het opstaan of beginnen te lopen extra aan te spannen. En verder fysio!
Ik zou het zoizo op je werk aangeven ik ben ook gewoon door blijven werken, ook in de zorg. Maar erg veel last van gekregen. Voornamelijk harde buiken en vanaf 28weken moest ik stoppen met werken.. Pijn kwam vaak pas na het werk, in bed of op me vrije dagen..
Ik kreeg het ook op het eind en na de bevalling kon ik geeneens 1 been meer optillen. Na een paar dagen was de pijn ineens weg en heb er nooit meer last van gehad.
Hier ook al last van tis soms bijna niet te doen zo pijnlijk. Moet nu zelfs zittend mijn broek uit trekken want staand lukt niet meer, voel me net een oma. Merk wel dat een warm bad soms even verlichting geeft. Zit er overna te denken om fysio te doen maar vraag me af of dit wel echt zin heeft..
@Irisje24 Ik had het ook zo vanaf een week of 25. Het is niet minder geworden, maar je went aan de pijn, al klinkt dat raar! Je bedenkt vanzelf manieren om het jezelf makkelijker en minder pijnlijk te maken.