We proberen zwanger te worden van ons 2e kindje maar nooit niet had ik verwacht dat daar dezelfde spanning bij zou komen kijken. Aangezien ik weet dat hier vrouwen lief en leed delen en precies het gevoel kennen van de onzekerheid elke maand weer moest ik hier even mijn ei kwijt. De 28e ben ik ongi geworden, stelde overigens niet veel voor, vaaaag. Zo rond de 11e zou ik vruchtbaar moeten zijn en zo rond die periode gingen mijn borsten zeer doen en sinds de 16e heb ik heel licht bloedverlies. Dat zou wellicht innesteling kunnen zijn?! Gek wordt ik van de onzekerheid, kreeg je maar gelijk duidelijkheid, en waar ik ook bang voor ben, als ik nu niet zwanger ben hoe kan ik dan nog mijn lichaam vertrouwen? Alles schreeuwt ZWANGER! Maarik ben ook zo bang om teleurgesteld te worden... Normaal gesproken zou ik rond de 25e - 27e ongesteld moeten worden maar als ik nog langer moet wachten wordt ik gek denk, dus vandaar dat ik het even van me af moet schrijven bij mensen die weten hoe het voelt. Als ik morgen een test doe en die is negatief zegt dat nog niets dus wat moet ik nou
Hi Cindy, Je lichaam en geest kunnen je behoorlijk voor de gek houden. Dat weet ik wel. Als je niet kunt wachten kun je eventueel een Sensi test of zo doen. Of toch nog een paar dagen wachten . Makkelijker gezegd dan gedaan. Een vriendin van mij is nu bijna uitgeteld. Ze zei echt dat lichaam en geest een eigen leven kunnen lijden. Ze had vaak écht symptomen, maar testte negatief. Voor ze naar een feest ging deed ze met wat vriendinnen die ook bezig waren even 'voor de gein' een test. Meer zoiets van: als jullie het doen, doe ik het ook. Tussen het opmaken en haren krullen door. Ze voelde niets, dus wist zeker dat ze niet zwanger was. Over het staafje geplast, ding aan de kant gelegd, opmaken, met een half oog op de test kijken en: Zwanger. Zo zie je maar. Maar ik weet hoe moeilijk het kan zijn. NOg een paar dagen wachten en dan weet je het . Succes.
Bedankt voor je reactie. Sensi test ken ik nog niet, is deze gevoeliger? Ik weet idd van mijn vorige zwangerschap dat deze kwam op het moment dat ik het niet verwachte. Alleen moet ik zeggen dat ik nog nooit zulke symptomen heb gehad. Wist je maar meteen hoe of wat ipv dat afwachten.
Haha ja. Dat zou het voor ons allen een stuk gemakkelijker maken Wat betreft de Sensi-test, ik citeer van de site: "Je kunt al testen vanaf 4 dagen voor de verwachte datum van je menstruatie." Check even www.sensitest.nl.