Dag allemaal, Ik heb nu 4 dagen achter elkaar een LH-piet gehad met de Predictor ovulatietest. Volgens de bijsluiter kun je maar 2 dagen een LH-piek hebben. Ik ben het spoor dus bijster. Wie weet raad?? Groetjes, Birgitte
He Brigitte, Toevallig ik post ook net een onderwerp met de vraag! Heb ook al 4 dagen positieve ovu.test van testjezelf.nu .. Vind het erg vaag!
Wat vaag, zo lang! Ik heb wel eens 3 dagen achter elkaar een positieve ovutest gehad, maar het is toen ook bij de ene keer gebleven. Ik zou het even in de gaten houden. Als het vaker voor komt dan kan je het beste even contact op nemen met je HA, tenminste dat stond in mijn bijsluiter van de testen.
Hi Debby, Wat bedoel je met hcg?Ik ben gewoon vorige maand ongesteld geweest dus zwanger zal ik wel niet zijn Groetjes, Birgitte
Mijne waren ook 3/4 dagen donker maar niet positief (even dik en donker als de controlestreep). Het hoeft verder niets ernstigs te zijn hoor, gewoon wat langer klussen en eventueel tempen om je precieze eisprong te achterhalen.
Heb bij het merk testjezelf.nu nog steeds een positieve test .. En ben proefpersoon voor een nieuw merk ovu.testen en deze hebben nog helemaal geen 2e streepje gegeven! Snap er niets meer van. Zou vanmiddag nog eens testen met die proef testen! Hoe zit het nu bij jou, Birgitte?
Ik heb het ook weleens gehad, dan heeft je eitje meer moeite om te springen. En HCG is een zwangerschapshormoon. Die kan je er altijd even tegenaan gooien .
Bij mij was het trouwens met de KV ovu testen en had toen geen ei. Maar heb weleens bij een ander meisje gezien dat ze 4 dagen posi teste en het eitje moeite had te jumpen.... Ze liep bij de gyn, dus vandaar dat ze dat wist.
Bedankt voor jullie reacties; gisteren was ik weer positief. Dat zijn dus ook 5 dagen op een rij voor mij. Ik wil graag dat mijn lichaam zich aan de gebruiksaanwijzing van Predictor houdt maar ja dat gaat per definitie niet Het enige dat ik er denk ik uit kan leren is dat mijn eisprong laat is en ik dus wat later vruchtbaar ben dan de berekeningen laten zien. Wel prettig om te horen dat ik niet de enige ben! We zitten in hetzelfde schuitje nu Sterretjesmama Groetjes, Birgitte
Beste Brigitte, Probeer eens een zwangerschapstest . En heb je een foto van de posi testen, ben nu wel benieuwd . Liefs
Een zwangerschapstest heeft toch geen zin. Ik ben gewoon ongesteld geweest helemaal volgens schema... Hoe kan ik dan zwanger zijn?? Groetjes, Birgitte