Hoihoi, Wie weet hoe je zsm een huis kan huren? Niet particulier. Een vriendin van mij wilt zsm huren maar ze heeft niet genoeg geld om particulier te huren. Alle antwoorden zijn welkom. Ook via pb! Groetjes
In een regio gaan wonen waar de wachtlijsten kort zijn. Urgentie aanvragen, maar daar heb je niet zomaar recht op. Verder zit er denk ik weinig op.
Staat ze wel ergens in geschreven bij verschillende woningcorporaties? Onze woningcorporatie doet ook aan lotingmodelen of direct te huur. Loting word je simpel weg geloot, iedereen gelijke kansen en direct te huur, wie het eerst reageert heeft 'm.
Zoveel mogelijk reageren op huizen die toegewezen worden via een lotingssysteem. Dit kun je op de site van de woningbouw zien. Maar dan wel in minder populaire plaatsen want hoe minder reacties, hoe meer kans.
Bij mn ouders lag er laatst een briefje in de bus van iemand die op zoek was naar woonruimte. Vond het wel een slim idee om door de hele buurt briefjes in de bus te doen bij mensen. You never know. Particulier hoeft niet altijd onbetaalbaar te zijn. En idd lootwoningen.
Anti-kraak kan ook een optie zijn. Een kennis van vroeger woonde zo spotgoedkoop, voor 135,- per maand voor gwe. Als ze gingen slopen moest hij binnen 3 maanden het huis uit. Uiteindelijk heeft hij er zeker 7 jaar gewoond. Ook zijn er nog wel eens projecten bij woningbouwverenigingen. In onze buurt staan gewone rijtjeshuizen, deze worden over 1,5 jaar gesloopt. Ze zijn pas begonnen met de huidige bewoners weg te werken, de huizen staan dan niet leeg, maar worden tijdelijk verhuurd aan buitenlandse werknemers.
Ik wil huren.nu. Dé manier om aan een huurwoning te komen. Zo zijn wij snel aan een woning gekomen. Even inschrijven, en dan reageren zodra er wat vrij komt. Soms moet je ingeloot worden. In ons geval waren we de eerste die reageerden.
Dat is niet echt voor iemand die geen geld heeft, je moet meteen een hele smak geld betalen toch? OT: kamer huren, anti kraak of lootwoningen.. iets anders zou ik niet weten.
In welke regio zoekt ze een huis? Heeft ze nu een woning? Je kan navragen bij de gemeente of ze noodhuizen hebben. Schijnt een regeling te zijn, dat de gemeente is verplicht om je te helpen bij het vinden van een huisje (of dat waar is, geen idee) Evt tijdelijk in een vakantiehuisje? Hoewel het officieel niet mag, verblijven er een hoop in een chalet/stacaravan/vakantiehuisje. Die huren het dan.. (Geen inschrijfadres) Ze gaan allemaal wel een week of 2 per jaar op vakantie. Of een aantal keren een weekendje weg. (Zo hou je aan de regels)