Graag zou ik willen weten wat leuke merken/winkels/webshops zijn voor leuke/lieve/stoere babykleertjes! Zowel voor meisjes als voor jongens! Ik ben er al een aantal tegen gekomen hier en daar in dit forum en dit waren merken waar ik nog nooit van had gehoord. Dus ik realiseerde mij dat ik eigenlijk helemaal niets weet van babymerken (eerste zwangerschap, logisch) en wie weet wat voor leuke merken er nog zijn... Als ik denk aan leuke babykleertjes bedenk ik me alleen h&m en zara, tja niet echt merken die gespecialiseerd zijn in babykleding he... x
Poeh er zijn er zoveel... Google weet een hoop Als je Googled op baby kleding / kinder kleding kom je hoop sites tegen. Bijvoorbeeld kixx-online, kleertjes.com, kinderkleding-tekoop.nl, amazingkids.nl, happybee.nl Hun verkopen allemaal merk kleding, o.a. feetje, name it, mexx, z8, babyface, beebielove, noppies, tumble&dry
Goedkoop: Next, kiabi, h&m Merken: imps&elfs, z8, lucky no 7, lief, baby's only Uniek: Etsy.com Of loop een keer een babyzaak in
Ik krijg nu 2e dochter en shop nu alleen gericht deze merken want kwaliteit/prijs goed. Niet alles vind ik leuk maar ik hou van slimfit en niet van die brede hema en prenatal. Meestaal weet ik wat van welk merk leuk is(legging van die, shirtjes van die, rompers van die etc en zo koop ik. Zelden koop ik setjes ik combineer liever zelf. Maar bijv koeka beter setje kopen). Imps&elfs Petit bateau (duur maar echt top kwaliteit. Rompers alleen van deze merk) Mini rodini Lucky 7 Babyface Feetje Lief en stoer Z8 (moet je wel in sale kopen kwaliteit is mwa mwa) Quapi Koeka Noppies. Dat is wat ik voor baby koop, va maatje 68-74 en 86/92 vind ik leuker shoppen in andere merken zoals chaos en order, topitm etc. Ik had 1e dochter veel verschillende merken waarvan die goedkoper nooit aangedaan bijna en gingen ze op mp. Dus ik zou zeggen shop nu met sale duurdere merken ze staan echt 100x beter op lijf, smal en aansluitend en goede pasvorm, goede materialen, vaak organic, en kwaliteit verschilt maar meeste toch echt goed.
Ik ben zeer leuk én voordelig geslaagd bij C&A, H&M, Zeeman en Hema. Qua merken ben ik echt dól op: petit bateau benneton baby tommy hilfiger baby Marco polo baby la redoute tartine et chocolat
Ik vind Dirkje, Frendz, Name-It erg leuk en betaalbaar. Ben eerlijk dat de kleding van de Zeeman, Wibra, H&M, C&A, V&D en HEMA ook gewoon erg leuk en betaalbaar is. Niet alles hoeft merk te zijn in mij ogen.
Le chic, Tommy hilfiger, jottum, petit bateau, Next, gymp tartine et chocolat en benneton zijn mijn lievelings merken.
hier een mix van zeeman, zara, hema en dat soort winkels. merken die ik heel leuk vind zijn: name it, noppies en feetje.hier hebben wij een enorm leuke winkel voor dat soort merken die de kinderkeet heeft, maar ik weet niet of die in meerdere plaatsen zit of alleen hier.
Hier in de buurt zit echt niks leuks, H&M heeft een kleine baby afdeling waar altijd alle maten op zijn. C&A, zeeman en wibra te rommelig om ff lekker te kijken dus dat sla ik automatisch al over. 1 leuke winkel die z8, claesens, B*E*S*S, noppies enz verkoopt en een grote prenatal waar ook altijd alles op is qua maat dus ik bestel het liefste via internet. www.kienk.nl www.babyenkids.nl bestel ik vaker.
Ik koop voor mijn kindjes veel op kleertjes.com Voor zoontje toen ie baby was veel noppies, nu vooral name it en vingino. Voor dochtertje veel name it, noppies en babyface. Ook vind ik Le chic mooi en z8 heel leuk alleen de prijs-kwaliteit vind ik niet zo goed.. Wat goedkopere merken voor dochtertje dirkje en Bakkaboe, hema. Voor zoontje vind ik ook leuke dingen bij shoeby kids en ook hema.
Favorieten zijn: Lief!, Oilily(maar koop niet zoveel vanwege de prijs), Z8, Noppies, Cakewalk, Hema, Tommy Hilfiger en Benetton en voor rompers Petit Bateau.
ik ben zelf pas merken gaan kopen toen dl wat langer in dezelfde maat bleef. we hebben van kraamvisite ook wel duurdere merken gekregen maar ik vond het zelf zo zonde van het geld. ik kocht zelf graag bij zeeman en wibra. baby's zijn er zo uitgegroeid. maar ja iedereen moet het zelf weten natuurlijk.