Dank je wel, dat is lief van je. Aan elke roes/narcose zit een risico maar als je voor de rest 'gezond' bent is het risico klein maar we laten ons zeker goed informeren erover. Dank je wel voor het mee denken! Helemaal top.
Corina ja mocht er ook echt niet bij zijn toen. Want het zou ( is) geen prettig gezicht natuurlijk. In ons zh kreeg overigens wel iedereen een roesje. Behalve ons ventje dan aangezien hij nog te klein was.
ik moet het eind augustus ondergaan dus heb 'nog' geen ervaring Ik krijg dan gelijk een maag EN darmonderzoek. Ik krijg dan een slaapmedicijn in een infuus en pijnstillers ( zo zei de internist ) Daarna moet ik zeker nog 3 uur in het ziekenhuis blijven om bij te komen. Zie er ook best wel tegenop. Maar als ik zo lees dat het met een roesje best goed te doen is dan stelt me dat toch wel weer wat gerust
Ja mn man moet inderdaad minimaal 2,5 a 3 uur daarna nog in het ziekenhuis blijven en moet eerst wat eten voor ik hem weer mee naar huis mag nemen. Ik ben heel benieuwd hoe het allemaal zal lopen. Mamzie, sterkte eind augustus!! Ik zal, als hij is geweest, zijn ervaring aan je laten weten.
dankje Corina! En voor je man ook alvast sterkte! En jij sterkte met het wachten dan in het ziekenhuis op hem
Heb niet alle reacties gelezen. Maar heb zelf 2x een gastroscopie gehad met een roesje en niks van gemerkt