Het is vandaag een nare dag, 4 jaar geleden is mijn schoonbroer doodgeschoten. Elk jaar is het weer moeilijk maar vandaag extra naar.Ik fietste naar mijn werk langs het centrum is de boel daar afgesloten net zoals de dag dat mijn schoonbroer is overleden. Blijkt er een schietpartij te zijn geweest. Het is net alsof ik de boel herbeleef alleen dan op een ander tijdstip. De dag dat mijn schoonbroer is vermoord ben ik ook langs de plek gefietst toen het net was gebeurd niets vermoedend dat het om hem ging. En nu ik dit vanochtend zag maak je je direct zorgen, wat als het weer om een bekende gaat? Bah het geeft deze dag een extra naar gevoel, voel me ontzettend raar helemaal zenuwachtig alsof ik elk moment in paniek kan raken.
he lovely....wat ontzettend naar voor je. Vooral nu het op deze dag gebeurt. Ik kan me wel voorstellen hoe rottig jij je voelt, het komt van die 4 jaar meteen terug. Doe rustig aan, en ik hoop dat het gevoel snel weer wat wegebt.. Sterkte. layla
Bedankt! voel me al iets rustiger worden het deed me gewoon zo herrineren aan 4 jaar terug. Het word zoiezo een zware dag, natuurlijk mis je hem elke dag wel even alhoewel het met de jaren best slijt, maar deze dag is het altijd net iets meer.
he wat is het lot toch vreemd, dat je weer precies de zelfde dingen meemaakt als toen. veel sterkte vandaag xxx