Ik ben wat rond aan het kijken voor onze jongste dochter voor sinterklaas. Voor de oudste heb ik wel wat in gedachten. Maar voor de jongste is dat vrij moeilijk. Onze jongste speelt echt heel erg veel met de poppen. Nu heb ik iets heel leuks gezien maar ik weet niet of het wat is. Het is niet heel goedkoop. Het gaat om dit bol.com | Vtech Little Love Praat met mij Baby Pop,VTech | Speelgoed En dit bol.com | Vtech Little Love Poppenwagen,VTech | Speelgoed Het ziet er wel heel erg leuk uit.
Het is nog een vrij nieuw product dus denk dat veel kindjes hem nog niet hebben Maar ik heb hem besteld bij de intertoys
Denk ik ook, jammer ben altijd wel heel benieuwd naar gebruikerservaringen Staat hier inmiddels op verlanglijstje voor verjaardag
Ik heb hem gekocht voor een vriendin. Haar kinderen spelen er de hele dag mee. Hij is echt leuk en iedere cent waard.!
Ik heb de pop inmiddels in huis. Maar klopt het dat in de demo-functie, zoals hij dus in de verpakking zit, er geen liedjes komen als je op de muziektoets drukt?? De andere 3 knopjes doen het wel. Iemand die hem ook uitgeprobeerd heeft die me dat kan vertellen?
Had ik ook! Heb de pop half uit de verpakking gehad en toen deed ie het wel gelukkig. Weet niet meer wat ik precies heb gedaan. Misschien een aan uit schuifje of iets harder geduwd.
Ok, gelukkig. Bewaar hem voor haar verjaardag in januari, dus ivm garantie wilde ik wel even zeker weten dat hij het goed doet