weet niet of dit topic hier goed sta maar moet even dringend iets kwijt en vragen! 22 april miskraam gehad met 8 weken1 dag. en 13 mei weer eisprong gehad, goed geklust maar negatieve zwangerschapstest op 9-10-11 dpo. vorige keer posi getest op 10 dpo dus dacht niet zwanger... maar nu komt het, op 11 dpo dus na de laatste negatieve test, de nuvaring erin gedaan omdat ik niet ongi wou worden op vakantie, ben ik dus ook niet geworden, nergens last van. (ik weet het dom om dat in te doen met kinderwens maar wou gewoon ECHT NIET ongi worden op vakantie) maar afgelopen zaterdag de ring eruit gehaald en ben nu vandaag (pas) ongi geworden, en verloor weer iets wat op een vruchtzakje leek, net als vorige keer.. maar dan kleiner? ben ik nu toch weeer zwanger geweest? wel wat krampen gehad afgelopen dagen, beetje bruinverlies (minimaal) nu veel bloed en een witachtig/roze, vleesachtig zakje , stevig... met bloed erom... ben ik nu dus toch zwanger geweest?... help! alsjeblieft, we zijn geschrokken!
Geen idee, het zou kunnen. Ik denk dat niemand je daar een echt duidelijk antwoord op kan geven. Kan het ook niet zijn dat het gestold bloed is ontstaan doordat je de nuvaring hebt ingedaan en hierdoor je cyclus van slag is?
dankjewel, heb het even gekopieerd en bij verloskundige gezet hier! wel raar, nu heb ik nog maar nihil bloed verlies... anticonceptie gebruiken om menstruatie uit te stellen, pff voel me zo!!! dom!! nooit meer.. iedereen raadde het me ookal af in het nod forum mijn koppigheid ook..
Ik vind je niet dom hoor! Een fijne vakantie kan ook heel wat waard zijn!! Ik zou dat denk ik ook gedaan hebben..
ik ben altijd heel erg ongesteld met buikpijn en alles, en ook veel, dus met zwemmen is dat niet fijn als je dan elk uur een nieuwe tampon in moet brengen, als je dan op het strand ligt. en hoofdpijn, en ben altijd als de dood dat dat draadje dan onder je slipje vandaan komt (is eerder gebeurd) dus vandaar deze ietwat domme actie.. (of een niet slimme actie..)