wie ook cyste tijdens zwangerschap?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door knorretje21, 1 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    Hallo allemaal,

    heb maandag een echo gehad was helemal perfect nu zagen ze ook een cyste gevlud met vocht (hormoon of iets). Hij was 3,22 breed e 2,46 cm hoog. Als het goed is moet die vanzelf krimpen en weg gaan en kan totaal geen kwaad voor de kleine.

    Maar wie heeft dit ook ? en is het bij jullie vanzelf weggegaan of iemand ervaring of iets mee? want veel informatie heb ik niet gehad ;)
     
  2. joel

    joel Fanatiek lid

    10 jun 2007
    1.162
    0
    0
    kapster
    best
    ha er is pas ook een topic over geweest vorige week denk ik maar dan moet je mischien ver terug bladeren maar ik had er 2 in de hersenen waar heb jij ze zitten?
    maar dat sagen ze bij de 20 wkn echo en bij de pretecho 4 wken later krimpten ze al weer en met 30 weken echo weg maar ik vond wel raar want ze moeten het aangeven maar is niks tja wat dnek je zelf dan maar echt waar ze verdwijnen alleen met andere afwijkingen gaanz e verder kijken zeiden ze tegen mij. maar ik maakte me echt ongerust maar dat hoeft niet heb de volgende dag jankend de vk gebeld en stelde me gerust. dus ik zou vragen als je pretecho gaat doen of ze ff willen kijken en anders bij vk een keer zeggen en dat je je ongerust maakt en over paar weken een gewone echo aanvraagt of met de groei als je die krijgt. succes
     
  3. Niet meer actief

    Ja, hier ook een cyste!
    Bij mij is ie ongeveer 1,5 cm in doorsnee en hij zit onder de baarmoeder, dus niet erin.
    De echoscopiste zei ook tegen mij dat het geen kwaad kon, ze zagen het veel vaker. En het gaat meestal weg in de loop van de zwangerschap. Maar bij de 20 weken echo (over 4 weken) zouden ze nogmaals kijken voor de zekerheid.

    Ik kan je dus nog niet vertellen of ie ook echt weg is gegaan, en verder weet ik eigenlijk ook niet hoe zoiets ontstaat. Maar iedere specialist die ik het gevraagd heb, zegt dat het geen kwaad kan.

    Dus ik maak me in elk geval geen zorgen!
     
  4. Ellen1982

    Ellen1982 Actief lid

    18 jun 2008
    363
    0
    0
    Verzorgende ig
    Eindhoven
    Ik heb er 10 jaar geleden 1 gehad die zat verweven in mijn eierstok en had bijna 1 liter vocht en kiezen en dergelijke....dus mis 1 eierstok. Nu heb ik als het goed is, geen cyste meer...heb over 3 weken een echo dus spannend!
     
  5. stamboom

    stamboom Bekend lid

    17 nov 2006
    657
    2
    18
    ziekenverzorgster
    spijkenisse
    Hier ook een cyste op de eierstok geconstateerd tijdens een echo. Ook hier zeiden ze dat het geen kwaad kon en bij een latere echo was hij ook al kleiner geworden. Het schijnt best vaak voor te komen.
     
  6. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    okee hoef me gelukkig dus geen zorgen te maken en gaat die vanzelf weg gelukkig :) bedankt allemaal
     
  7. mamavanchristy

    15 sep 2008
    61
    0
    0
    Heb bij mn dochtertje ook een cyste gehad op mn linkereierstok. Schijnt vrij vaak voor te komen, alhoewel ik er natuurlijk van schrok. Twee weken later had ik een echo en was ie wat gekrompen. Nog twee weken later kreeg ik er weer een echo voor en toen was ie helemaal weg..

    ben overigens bij 40 weken en 1 dag bevallen van een gezonde dochter :D
     
  8. princesje83

    princesje83 Fanatiek lid

    1 apr 2008
    1.402
    0
    0
    regio rotterdam
    ik had het ook tijdens de vorige zwangerschap in/op de eierstok.. was bij de 20 weken echo gezien en werd mij ook verteld dat het vaker voorkwam en dat deze waarschijnlijk weer snel weg zou trekken. Heb rond 34 weken nog een echo gehad en er toen niks meer over gehoord en met deze zwangerschap hebben ze ook niks gezegd dus neem aan dat hij weg is gegaan.....
     

Deel Deze Pagina