Ik word wakker en het ritueel herhaalt zich. Ik pak mijn potje, vul deze met het eerste ochtend goud, trek de verpakking open en druppel de vloeistof op de daarvoor aangegeven plek. Ik leg het goedkope stukje plastic aan de kant en kleed me aan. Het goedkope stukje plastic is niet langer goedkoop maar o zo waardevol geworden. Foto's worden geschoten en gedeeld. Eindelijk 2 strepen. In gedachte strelen onze handen mijn opbollende buikje en genieten van ieder moment dat het leven in mij groeit. Ik word wakker en het ritueel herhaalt zich. Ik pak mijn potje, vul deze met het eerste ochtend goud, trek de verpakking open en druppel de vloeistof op de daarvoor aangegeven plek. Ik leg het goedkope stukje plastic aan de kant en kleed me aan. Het stukje plastic blijft gewoon plastic, wederom 1 streepje. Met mijn verstand weet ik ook wel dat het onmogelijk is om nu een tweede streepje te zien. Hoop vertroebeld het verstand, tegen beter weten in hopen op dingen die nu nog niet kunnen zijn. Wie weet zal in 2013 hoop uitkomen... Moest ik even kwijt..
Ik duim voor je. Hopelijk heb je in 2013 een positieve test in je handen en ben je zwanger van een.brusje voor Noah!
Tranen in mijn ogen. Het zou toch fijn zijn als we soms wat meer naar ons verstand konden luisteren he. Ik hoop dat je snel 2 streepjes ziet meid!
So slik, je verwoord exact mijn gevoel... Ik hoop dat 2013 het "gouden" jaar mag worden voor je... Duim er voor!!
Ik hoop dat je vroeg in 2013 in verwachting mag raken! mooi geschreven! Tja verstand.... kunnen wij vrouwen deze nog wel normaal gebruiken in de NOD periode... ik vrees het ergste helaas Leven op hoop is dan iets makkelijker tot de rode duivels komen
Ik duim voor ons allen. Laten we met Oud&Nieuw allemaal proosten op een vruchtbaar en succesvol jaar!!
Mooi geschreven. Het is je van harte gegund. Ik hoop voor jou een tweede streepje, fijne zwangerschap en een prachtbaby voor 2013!
En niet alleen voor mij, voor iedereen die hoopt op een wondertje De periode voor nod is eem raar iets, hoop neemt dan de overhand op verstand. Meiden fijne feestdagen en een vruchtbaar 2013.