Beco Butterfly II, praktisch?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Lisszy, 21 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    Naar aanleiding van een topic over draagzakken, heb ik besloten om de Babybjörn weg te doen en voor de Beco Butterfly te gaan!

    Kan iemand me vertellen of deze draagzak ook goed te gebruiken is in de herfst/winterperiode, dus als je een (dikke) jas aan hebt en als je kindje een jas aan heeft?
    Alle plaatjes en demonstraties zijn allemaal zonder jas.
    En bij de Babybjörn zit mijn meisje er niet echt comfortabel in met een jasje aan.
    Het is opzich wel belangrijk om te weten, want als het niet werkt is het een dure miskoop! ;) En dan heb ik een boze vriend! ;)

    Alvast bedankt!

    Lisszy
     
  2. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Wij hebben de Beco en ik vind hem super. Ik kan hem makkelijk alleen aandoen en mijn dochter er in zetten. Alleen is het altijd even gefriemel met haar beentjes. Die moeten ergens tussendoor. Ik mis ook de ondersteuning van haar hoofdje. Vooral toen ze zo klein was. Het wiebelt dan een beetje in die zak.

    Ze heeft gewoon haar jasje aan en een mutsje op. Gaat redelijk makkelijk. Haar jasje is gemaakt van een heel erg zacht en soepel stofje. En natuurlijk moet ik het eea rechttrekken in die zak, maar lastig kan ik het niet noemen. Ik doe haar wel gebreide sokjes aan (die slippers van lief!, misschien dat je ze kent) en die trek ik over haar broekje heen, want door de Beco stroopt haar broekje op en dan krijgt ze koude beentjes.

    Ze kunnen niet met haar gezicht naar voren worden gedragen, zoals dat wel kan in de Baby Bjorn. Maar dat heb je vast al gezien.

    Ik heb dat andere topic niet gelezen, waarom doe je je Babybjörn weg?
     
  3. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    8 sep 2008
    1.138
    0
    0
    Ten eerste; goed dat je voor een beter ergonomische draagzak gaat!
    Ik heb een beco maar heb hem laatste tijd niet meer gebruikt eigenlijk. Ik wil best eens voor je proberen met jassen aan. Heb het wel 1x gedaan, ging prima. Je moet hem dan gewoon wat groter maken. Zonder jassen is natuurlijk altijd fijner ;)

    Hier gaat broekie ook omhoog. Ik trek Lotte dan kniekousen aan zodat beentjes lekker warm blijven. Mailliot zou ook kunnen.

    Mocht je in de buurt van Eindhoven wonen mag je ook altijd een keertje bij me komen proberen.

    Voordeel van beco is dat je hem ook als rugzak kan gebruiken als je kindje wat ouder is, dus dan koop je hem niet alleen voor komende winter maar kun je hem straks in zomer ook nog gebruiken.
    Ben benieuwd hoe dat gaat. Lotte is dan ruim 1 jaar....

    Groetjes!
     
  4. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    Dank jullie wel voor jullie reacties!
    Het opstropen van het broekje gebeurt nu ook in de BabyBjörn, dus dat is niet zo'n probleem. Inderdaad hoge kousjes aan onder d'r broekje (@Ilse: ja die slippers zijn heeeeel erg leuk!). Alleen als ze haar jasje erin aan heeft is ze net zo'n michelin-popje. De BB gaat dan wel weer prima over mijn jas aan. Ik gebruik de drager bijna niet in huis (daar heb ik de minimonkey voor), maar als ik met de hond het bos in ga (met de kinderwagen is dat niet echt een succes met dit weer).


    @Ilse: Zoals Marijntje al zei, de Beco Butterfly is een ergonomische draagzak. Het verschil met de BB is dat je kindje zijn gewicht beter verdeeld en niet alles op haar heupjes steunt.

    Beter voor zowel ouder als kind: SlingoMama: Ergonomische Drager
    Hier ook nog wat achtergrond info: Queen of Smug: BabyBjorn versus draagdoek, sling en SSC

    Dit stond in het topic wat ik bedoelde. Erwordt ook gezegd dat het niet goed is voor de rug van je kindje om haar met haar gezicht naar voren te dragen.

    @Marijntje
    Dank je wel voor het aanbod maar ik woon in Drenthe, dus dat wordt een beetje ver... :)
     
  5. Marlett

    Marlett Fanatiek lid

    13 jun 2009
    1.276
    10
    0
    In Den Bosch zit een winkel waar je draagdoeken en ergonomische dragers kunt huren. Doekenbieb.

    De Beco stond er niet tussen, maar de Manduca wel. Ze sturen het ook op. Zelf naar Drenthe!;)
     
  6. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    @Lisszy: dat was destijds de reden dat ik voor de Beco heb gekozen. Ze zit in de kikkerhouding tegen je aan. Heb me er toen ook goed in verdiept en tja ik vond deze ook nog is het allermooiste van de buikdragers. Een doek is ook goed, maar is zo'n gedoe met knopen. Een goede beslissing om de Babybjörn te verruilen voor de Beco.

    Ik heb hem destijds gekocht bij Blozekriekske, daar staat ook veel info over draagdoeken.

    Blozekriekske.nl - De leukste draagdoek, draagzak, rugdrager en ringsling koop je bij Blozekriekske!
     
  7. kahrin

    kahrin Fanatiek lid

    8 sep 2008
    1.020
    0
    0
    Zie hierboven mijn reactie in de andere topic.
     
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.279
    36.142
    113
    Ik heb er een besteld, de carnival. Hij is momenteel uitverkocht, maar komt als het goed is begin december weer binnen. Nog even wachten dus. Heb het maar gedaan als een verjaardagscadeautje, ben half december jarig, want vind ze best duur en heb al zoveel draagdoek/zakken liggen haha.
     
  9. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    8 sep 2008
    1.138
    0
    0

    Ik heb ook de carnival... lekker vrolijk!
     
  10. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Ik doe mijn dochter meestal een vestje aan, mutsje op, maillotje onder haar broekje en schoentjes. Dat is tot nu toe warm genoeg. Als ik even vlug weg moet neem ik haar ook weleens mee zonder vestje etc. en rits ik een dik vest (van manlief) dicht over de draagzak. Nog handiger, maar minder mooi ;)
     
  11. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    Nou,ik ben overtuigd en heb er gister ook één besteld, de Grace!
    Ik hoop dat ie snel binnenkomt, kan niet wachten om 'm te gebruiken! :):):)
     
  12. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.279
    36.142
    113
    @lisszy: waar heb jij hem besteld? Ook bij blozekriekske? Ik twijfelde tussen grace en carnival, vind ze allebei erg mooi! Heb uiteindelijk gekozen voor de carnival. Hoop ook dat ie snel komt.
     
  13. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Grace heb ik ook!!
    Veel plezier ermee en hopelijk komt hij snel binnen.
     
  14. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    @ Suus:
    Ja, ik hem 'm besteld bij de Blozekriekske! Ik zat ook heel erg te twijfelen tussen de Carnival en de Grace. En met oog op mijn vriend heb ik voor de Grace gekozen, iets minder kleur. ;) Maar ik vind ze allebei super! Weetje welke ik ook mooi vind? Die met die koe-print in het bruin wit. Maar helaas is die nergens te krijgen...

    @Ilse
    Ja dat hoop ik ook! :) Begin december... is het al bijna!
     
  15. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.279
    36.142
    113
    @lisszy: haha, dan hebben we dezelfde gedachtengang, maar mijn man zei dat ik het moest weten en hij er toch wel mee zou lopen dus ben voor de carnival gegaan, maar blijf de grace ook erg mooi vinden. Als ze niet zo duur waren dan zou ik er wel 2 willen.
    Vind die met die koeprint ook leuk, maar is idd niet te verkrijgen. Vind het ook raar dat je niet gewoon een uit Amerika mag bestellen.

    Ja, volgende week is het eigenlijk al begin december, dus kan toch niet al te lang meer duren lijkt me.
     
  16. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    Jaaaa!!!!! Mijn Beco Butterfly II is vanmorgen bezorgd!!! :D:D
    Eindelijk maar toch en oh, wat is ie mooi!:)

    Toch nog even een vraagje: Zoë is nu 4 maanden en weegt ongeveer 6,8 kilo. VOlgens de instructie moet je tot 7 kilo de speciale babyinzet gebruiken. Maar het lijkt wel dat mijn dochter daar al veelste groot voor is! Maar zonder de babyinzet hangt ze er wel wat laag in vinden ik en mijn vriend...
    Iemand ervaring met de Beco en een kindje van Zoë's leeftijd/gewicht?

    groetjes Lizzy
     
  17. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Och dat lapje wat erin zou moeten... Eva was nog geen 5 kilo en paste er al niet meer in. Gewoon lekker erin laten hangen en opletten dat het neusje vrij blijft om te ademen. Met haar 4 maandjes kan ze denk ik heel goed haar nekje rechtop houden, toch.

    Heel veel plezier! En inderdaad er zit wel een wauw-factor op he. Wat zal je een hoop bekijks hebben!
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.279
    36.142
    113
    Ik wil ook!! Ik kreeg net een mailtje dat hij is verzonden, dus met een beetje geluk heb ik hem morgen in de bus. Goed dat je het vraagt van dat lapje. Mijn dochtertje is zondag 3 maanden, maar al 7,5 kilo. Zou ik haar dan toch er al gewoon in kunnen dragen?
     
  19. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Dat lapje "moet" erin tot 7 kilo, dus dat is bij jou niet nodig. Ik duim met je mee dat jij morgenmiddag ook lekker kan wandelen met de Beco!
     
  20. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    Dankje voor je reactie, Ilse!
    Ik heb het vnvnd nog even geprobeerd maar dat "lapje" hoeft er hier echt niet in! Ik heb alles lekker strak aangetrokken en ze zat er perfect in (lees: met een grote lach)!

    @Suus:
    Ik had gister ook dat mailtje dat de bestelling verzonden was en vanmorgen belde de postbode me uit m'n bedje!
    En jij kan helemaal je meisje zonder dat "lapje" dragen hoor!
    Heerlijke grote meid heb je hé!
    Veel plezier morgen me je nieuwe Beco!!
     

Deel Deze Pagina