Hallo allen, Mijn dochter heeft vrij ernstige reflux en normaal vliegt het met gemak tegen de muren...maar vannacht gaat het echt niet. Gisteren olvarit potje gehad en ze krijgt het niet weg... (gisteren om 18:00 gehad). Ze begint steeds enorm te kokhalsen zonder resultaat. Als ik dr over mn arm leg en op dr schouderbladen klop komt er rijst etc uit.. maar met moeite. Net poging tot medicatie geven gedaan maar dat kwam er direct uit. De fles wil ze al helemaal niet. Hap neemt me totaal niet serieus. ..heb direct ka gebeld. Was nog niet erg genoeg om direct te komen maar ze moet wel straks gaan drinken. Straks ga ik sowieso ook ff langs ha.. Iemand die hier wel eens hetzelfde meegemaakt heeft? Hap zei dat t komt omdat ze vaster voedsel krijgt..maar ze krijt dat al maanden en nog nooit dit gehad. Dit is toch gek?
Heeft ze niet gewoon een buikvirus te pakken? Dat ze daarom misselijk is en moet kokhalzen? Ik denk dat dat niet noodzakelijk iets met de reflux te maken hoeft te hebben.
Bij de arts geweest. .ze heeft keelontsteking. Door de grote amandelen bleef het in dr keeltje hangen zeg maar. Even over op voedsel zonder stukjes