Dat was schrikken! Ik zit rustig op de bank mn kopje thee te drinken, en ineens een keiharde knal. Is er een auto door ons (betonnen) tuinhek gereden, zo tegen de schommel aan. Hij moest uitwijken voor de kat van de buren en gezien hier niet gestrooid is is het spekglad en knalde dus zo de stoep (50cm breed) op en tegen ons hekje. Gelukkig niemand gewond, auto is zn bumper kwijt en ons hekje ligt gedeeltelijk om (maar was toch al een vervanging toe) en de schommel is krom.
Gelukkig dat hij tot de schommel dan tot stilstand is gekomen, en niet dat de auto in jullie woonkamer belandde. Wel balen zeg.... Hoe gaat zoiets nu verder? Je krijgt zeker een nieuw hekje en een nieuwe schommel van zijn verzekering neem ik aan? Dat komt dan zeker goed van pas, aangezien jullie aan een nieuw hekje toe waren. Maar wel sneu ook voor die bestuurder.
Nou dat is zeker schrikken! Gelukkig is het goed afgelopen. Ik ben vorig jaar uit de bocht gegleden.. Het is dat die mensen betonnen palen in hun omheining hadden zitten, anders was ik ook zo bij hun de tuin in gereden. Paal scheef, auto beschadigd maar gelukkig afgeremd/geblokt dus. Ik ben benieuwd wat deze winter mij weer gaat brengen.
Nou zeg, hopelijk denkt meneer kat of mevrouw poes voortaan ook eens twee keer na waar hij gaat lopen met dit gladde weer. Gelukkig zijn we in nederland vaak goed verzekerd voor dit soort dingen, maar evengoed schrikken en vervelend.