Mijn zoontje van 3,5 week oud maakt erg veel kreun/piepgeluidjes, voornamelijk als hij in slaap gaat vallen of slaapt ( meestal slaapt hij dan wel onrustig) Wat kan dit zijn? Hij spuugt ook vrij regelmatig, heeft op het moment ook weleens last van krampjes dus ik vraag me af of dit hiermee te maken heeft?
Of het er mee te maken heeft, dat weet ik niet, maar die geluidjes, ja dat is echt iets van een pasgeborene...het piept en het kraakt aan alle kanten! Gaat vanzelf over, als ze een beetje uit de plooi zijn
Dat is baby-eigen denk ik. Ik heb nu twee van die krakende en piepende baby's gehad. Het heeft meestal niks te maken met ongemak. Alles is gewoon nog zo puur bij die kleintjes, elke zucht en kreun wordt geuit, volkomen ongecensureerd ...!
Je kindje heeft geen koorts? Finley kreunde rond 3 tot 5 weken oud ook in zijn slaap en sliep onrustig. Maar hij bleek koorts te hebben en een ernstige urineweginfectie (opname ziekenhuis). Masr als je kindje geen koorts heeft, denk ik net als mijn voorgangers dat het normale geluidjes zijn danwel wellicht reflux.
Hier ook een pieper. Echt de gekste geluiden komen eruit. Kan er soms gewoon niet van slapen!!! Dan lijkt hij wel een cavia.
Onze uk was ook een pieper en kraker,zelf sliep ik er echt slecht van. Onze uk was tevroeg geboren en had verborgen reflux(zou niet bevordelijk zijn gewees.)
Bedankt voor jullie reacties. Fijn te horen dat het er dus waarschijnlijk gewoon bij hoort. Ik kan me dit helemaal niet meer herinneren van m'n dochtertje, maar misschien maakte zij ook wel wat minder geluid Hij heeft geen koorts dus ik ga ervan uit dat het er gewoon bijhoort