Gister had ik 't er met mijn zus over. Ze vroeg hoeveel 'normaal' is om aan te komen tijdens een zwangerschap, dus ik zei zo rond de 12 kg. Zij viel echt meteen van haar stoel van schrik.. 'Voor mij alleen al een reden om niet zwanger te willen worden, 12 kg.. ik wil echt niet dik worden!'. Nouja, toen ik dus zei dat ik zo'n zwanger-buik wel mooi vond, kreeg ik meteen te horen dat dat meestal niet zo is. Je dijt overal uit, volgens haar wordt alles dikker, dikker hoofd, nek, armen etc. En na de bevalling zou je volgens haar altijd uitgezakt blijven. Ik was dus eerst niet zo bang voor 't aankomen; leek me wel mooi zo'n dikke buik. Maar ik wordt nu toch wel een beetje bang. Hoe is 't aankomen bij jullie gegaan? Zag je 't echt voornamelijk bij je buik, of voelde je je overal echt dik? En hoe voelde je je er verder bij? En hoe makkelijk ging 't er weer af uiteindelijk?
Ik woog tijdens mijn eerste zwangerschap in het begin 57 kilo. Aan het einde van mijn zwangerschap rondde 52 kilo als ik het goed heb. Aankomen hoeft niet altijd. Nu ben ik weer zwanger in het begin rond de 62 kilo en nu 60 kilo. Ik viel eerst af naar 58 kilo en inmiddels 2 kilo weer aangekomen.
Hahahahaha!! Ik ben 25 kilo aangekomen. Dankzij m'n benen zal ik windkracht 100 doorstaan en m'n handen... Ik ben compleet opgezwollen. M'n vriend noemt me mini mamoet, rompje, Hollands Next Oliebol haha! Die 12 kilo en een mooi buikje... I wish! Had ik al verteld over de spataderen en cellulitis die je erbij krijgt??
Ach zolang je goed, gezond en vooral genoeg eet dan is dat alles wat je kan doen he (naast gezond blijven bewegen) de ene komt veel aan de andere weinig, ik ben eerste zwangerschap 30 kilo aangekomen (ja echt overal!! terwijl ik amper at) en bij de tweede mezelf vol gegeten en alleen maar afgevallen. Nu ben ik 8 kilo aangekomen (24 weken zwanger) ik vind het ook wel moeilijk hoor vooral omdat ik 30 kilo ben afgevallen en niet weer terug wil maar weet dat ik er niets meer aan kan doen behalve goed eten en blijven bewegen. Je hoeft niet voor twee te eten maar wel vanaf tweede trimester 300 kcal ongeveer mee en vanaf derde trimester ongeveer 500-600 kcal meer. Je kan lekker blijven wandelen, fietsen, zwemmen (vooral het laatste is erg goed) En ach dan zie je na je zwangerschap wat echt belangrijk is (het resultaat van je zwangerschap) en dan vallen die paar extra kilootjes totaal in het niets..
Wauuww... Om te benijden. Ik hoopte mooi zwanger te worden... Ik moet gewoon omgerold worden door m'n vriend als ik op wil staan. Van maatje XS naar XL is geen pretje
Ik ben deze zwangerschap al 30kilo aangekomen. pfff. Moet eerlijk bekennen dat ik voor de zwangerschap 32kilo was afgevallen in 6mnd tijd en dit dus niet heb kunnen afbouwen. Tja, helaas. Ik zal dus weer van voor af aan moeten beginnen. Het leuke is dat het niemand opvalt omdat ze nog niet aan de slanke versie van mij gewend waren. Hoor dus van iedereen, goh valt mee he die kilo`s. hahhahahaaa
Het zal voor iedereen anders zijn. Sommige zullen inderdaad overal bijkomen, andere niet. Ik ben tijdens de zwangerschap 17 kilo bijgekomen! Maar niemand die dat gedacht zou hebben. Was enkel bijgekomen aan mijn buik. De rest bleef even slank. Na de bevalling was ik ineens 11 kilo kwijt. Nog 6 kilo extra dus, maar ik weet niet waar die zit . Kon direct terug in mijn oude kleren. Enkel mijn buik is nog wat 'flubberig', maar ook hieraan zou je niet zeggen dat ik net ben bevallen . Hierbij een foto om je een gedacht te geven. Dit is 12 dagen na de bevalling... Moet enkel mijn buikje nog strak werken .
Hoe oud is je zusje en hoeveel voorbeelden heeft zij in haar omgeving van zwangere dames?? Klinkt alsof ze eigenlijk geen flauw idee heeft en gewoon haar angsten op jou overbrengt terwijl ze eigenlijk geen ervaring heeft... Ik ben nu 10 kilo aangekomen, en echt wel voornamelijk bij mijn buik. Mijn benen, gezicht en borsten zijn ook wel wat dikker maar echt niet zodanig dat ik er nu ineens opgezwollen uitzie en die kilo's er noooooit meer af ga krijgen. Het verschilt ook gewoon heel erg per persoon. En trouwens, al krijg ik die kilo's er nooit meer af: boeiend! Ik krijg er wel een baby voor terug en dat is me 100000x meer waard!!
Ik ben nu ruim 13 kg bijgekomen. Ik ben veeeeeel meer gaan eten (honger!) maar het extra eten is wel gezond. Snoepen ben ik gewoon blijven doen, ik hou me niet in maar ben ook niet onwijs meer gaan snoepen. Ook geen behoefte aan eigenlijk. Ik krijg van iedereen complimenten over hoe mooi zwanger ik ben en dat mijn figuur niet is veranderd. Dat geeft hoop, toch? Ik merk ook wel dat mijn benen iets steviger zijn geworden en mijn gezicht is iets ronder. Maar is pas nog gewoon maatje S/36, dat is niet veranderd. Het zit echt vooral op mijn buik. Ik voel me ook mooi zwanger, alleen het 'intiem' zijn met mijn vriend is wel veranderd, maar dat heeft er meer mee te maken dat ik gewoon niet elegant meer beweeg (je voelt je hoe dan ook een beetje een walvis haha), maar niet zozeer met mijn gewicht. Dus wanhoop niet, je kunt ook heel mooi aankomen in gewicht En ik denk dat je er weinig over te zeggen hebt. Mensen complimenteren me alsof ik een prestatie geleverd heb. Onzin! Het is gewoon mazzel of pech hebben. Dus ga jezelf ook niet iets lekkers ontzeggen. Dat is zonde! Je hebt al genoeg wat je niet meer mag eten, dus ik zou lekker genieten van wat wel mag.
Och meid, ik wil heel graag aankomen geef mij al die kilo's maar. Mijn kind is op tijd geboren maar was wel dysmatuur jammer genoeg. Ben weliswaar niet veel aangekomen maar heb zoveel zwangerschapsklachten zoals bekken instabiliteit. Kan soms nauwelijks bewegen.
Bij zoonlief 23 kg aangekomen. Veel gesnoept maar ook vel vocht. Nu ben ik binna 18 weken zwanger en nog maar 2.5 kg aangekomen. In een boekje zag ik staan dat ik bij zl al 5 a 6 kg eraan had zitten. Ik let wel beter op dan bij zl maar houd me zeker niet in.
Ik ben nu 35 weken zwanger en 7 kilo erbij, van 57 naar 64. Heb echt alleen een ronde voetbalbuik. Bij mijn dochter in totaal 10 kilo aangekomen en na een week kon ik al m'n kleren weer aan. Heb wel echt op m'n eten gelet, dat moet ik wel zeggen. Geen zoete of vette dingen en heel gezond.
Ik merk dat ik er deze zwangerschap ook behoorlijk mee bezig ben. Nu bijna 5 kilo aangekomen en zit in m'n 21ste week. Dit ondanks mijn ervaring met mijn vorige zwangerschap!! Ik ben 1.81 en woog mijn vorige zwangerschap 67 kilo en eindigde op maar liefst 97 kilo!! De 30 aangekomen kilo's zaten klem tussen m'n kruin en tenen. Ik was ROND, hahaha! Maar het vloog er vanaf. De eerste 18 dagen was ik al 22 kilo kwijt. en uiteindelijk woog ik nog maar 53 kilo. (Huilbaby en borstvoeding zorgde voor een soort afval marathon ) M'n buik werd uiteindelijk weer gewoon helemaal strak. Alleen hield ik er bredere heupen aan over en kleine borsten. Nu begon ik op 71 kilo en hoop toch echt max. te eindigen op 85 kilo. Wel heb ik nu weer fantastische borsten! haha!
Ik ben in hele zwangerschap maar 8-9 kilo aangekomen, en was idd voornamelijk mn buik. Aan het eind ook beetje vocht vasthouden. Maar serieus als ze al bang is voor 12 kilo... beseft ze wel dat dat gewicht vsn vollere borsten, baby, vruchtwater etc is. Dus logisch dat er wat kilo's aankomen.
Wat een heftige reactie van je zus. Al zou ik 100 kilo aankomen....zwanger zijn is toch het mooiste wat er is? Degene die geen kinderen kunnen krijgen zouden er alles voor over hebben.... Ik zie wel hoeveel ik aankom, maak mij er niet druk over. Tot nu toe 2,5 kg aangekomen
Ik ben het helemaal met Beertje12 eens! Ik ben tot nu toe 1kg aangekomen, schijnt op schema te zijn, maar al waren het er meer, als mijn kindje maar gezond is.
Het is echt heel verschillend hoeveel je aankomt en waar je aankomt. Hier alleen een dikke buik en en mijn borsten zijn inmiddels 3 cupmaten gegroeid Ben tot nu toe 14 kilo aangekomen en nog zo'n 2 weken te gaan
Ben nu 3 kilo aangekomen (32 wkn). Was wel al te zwaar, maar houd me niet in met eten nu. Wat erbij is gekomen zit echt op mijn buik. Verschilt dus enorm per persoon!
Oh vergeet niet dat alleen de baby, de placenta, vruchtwater en extra bloed voor flink wat kilo's extra zorgen. Die ben je na de bevalling zp weer kwijt. Een mooi strak buikje zal wel even duren na de bevalling, maar je zus reageert wel heel heftig. Hoop dat ze nog jong is. Anders is t maar goed als ze niet zwanger wil worden als ze zo op haar uiterlijk gefocust is!
In mijn eerste zwangerschap was ik 30 kilo aangekomen. Echt alles aan mij was rond. Zat ook heel veel vocht bij. Na de bevalling waren er 10 blijven plakken. Maar met een beetje sporten en dieten zijn die er ook weer af. Nu ben ik alweer ruim 20 kilo aangekomen. En weer voel ik mij zo'n vruchtbaarheidsbeeldje uit de oudheid. Alles is weer rond. Geeft niks. Het zal dr tzt wel weer af gaan. Die 12 kilo bestaat vooral uit baby, vruchtwater, vocht, bloed, borsten en placenta. Daarna komt pas het extra vetlaagje wat je kunt gaan creeren. En of en hoeveel dat zal erg liggen aan aanleg, hoe misselijk je bent, hoe goed je kunt blijven bewegen. Eet normale porties en kies voor de gezonde dingen. Dus niet eten voor 2 en daarnaast nog onbeperkt snaaien 'omdat het nu mag'.