iemand ervaring?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door mama73, 8 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama73

    mama73 Actief lid

    22 aug 2013
    195
    0
    16
    NULL
    NULL
    Graag jullie ervaring?

    Op 12 december heb ik een miskraam gehad met precies 5 weken. omdat ik wilde weten of en wanneer mijn cyclus weer op gang kwam (voor de mk 26/27 dgn) heb ik ovulatietesten gebruikt.
    Op donderdag 26 dec. had ik mijn LHpiek. (precies 2 wkn later)

    Omdat ik dan niet precies weet wanneer mijn eisprong was (tussen 24-48 uur na die piek) gok ik dat mijn NOD dus op vrijdag of zaterdag as. is.

    Vanmorgen was de zwangerschapstest nog omo-wit. (net als gisteren)
    Alle andere keren dat ik zwanger was had ik 4 dgn voor NOD al positieve testen (altijd Action) en bij niet zwanger bleven ze (uiteraard) ook wit.

    Ik lees hier regelmatig verhalen op het forum van moeders die ook pas later positief testen, dus pas op of na NOD.
    Maar dan nu mijn vraag:
    Degene die dus niet voor NOD positief testen waren die ook zeker van de vermoedelijke eisprong datum, of bleek de cyclus dan gewoon wat langer (dus eisprong niet 2 wkn na eerste menstruatie dag)

    Oftewel als je eisprong iets later is schuift de NOD uiteraard ook op;)

    Eigenlijk verwacht ik al niet meer zwanger te zijn deze ronde, maar er blijft altijd een beetje hoop he...
     

Deel Deze Pagina