Ik heb haar tot over mijn schouders. Ik heb het altijd in een knot, staart of vlecht. Ik zou mijn haar zo graag wat vaker los dragen. Maar ik zou met mijn haar echt niet weten hoe. Ik heb vrij dik haar, met slag erin. dat slag is ook weer net wel net niet, bovenop heb ik geen slag. maar verder naar beneden wel. Net na het douchen zit het altijd prachtig, maar zodra het opdroogt gaat het kroesen en wordt het pluizig en staat het alle kanten op behalve de goede. Dus dan doe ik vaak (als we op verjaardag zijn ofzo) het na een half uur alweer in een staart. Weet iemand een leuk kapsel waarmee ik het gewoon los kan dragen? Misschien wat korter? Met laagjes. Of misschien een manier bij de kapper ofzo dat het niet meer zo kroest/pluist? Of misschien dan gewoon echt een soort van permanent laten zetten met grove krullen zodat het bovenop ook wat meer krult? En ik wil het graag los dragen maar dan wel met iets van een haarband of knipjes zodat het niet steeds voor de ogen bungelt. Daar heb ik echt een hekel aan. Met stijl haar is dat niet erg. Maar met kroezig haar wat pluist is dat echt niet leuk. Tips, tips.
Als ik mijn haar niet fohn is het ook erg pluizig. Ik heb een fohn met een koude stand er op, zodat je haar niet beschadigd. Je kan er een goede serum in doen, welke precies is afhankelijk van je haartype natuurlijk. Beetje haarlak en de rest van de dag zit het goed. Heb zelf niet heel erg dik haar, maar wel met dezelfde slag als jij hebt. En ik heb laagjes.
MamaBenjamin. Ik heb dus echt nog nooit met een fohn gewerkt. Ik vond dat altijd 'te veel moeite'. Misschien moet ik me daar dan maar eens in verdiepen?
Ik heb een stijltang. Heb ik inderdaad wel eens gedaan. En ik vind m'n haar dan wel veel mooier. Het hangt wat rechter zeg maar. Alleen neem dat best veel tijd in beslag. Vind ik.. Ben zo een uur verder. Maar dan doe ik het vast niet goed.
Kun je haar ook stijlen bij de kapper? Dat het wat langer stijl blijft? Als ik namelijk m'n haar stijl is het een paar uur later al niet echt stijl meer en begint er weer slag/pluis in te komen.
Ja kan je kan ook een keratine behandeling krijgen maar is nogal prijzig en het resultaat is slechts 4 maanden houdbaar.
Het lijkt een beetje op mijn haar denk ik. Ook dik en slag erin. Toevaallig vorige week naar de kapper geweest een een schuine bob laten knippen met heel veel laagjes, en ipv slag heb ik daardoor nu krullen gekregen. Gebruik nu spullen van andrelon, perfecte krul hihi