wij gaan onze badkamer verbouwen en zijn op zoek naar leuke ideeen. er is zoveel keus en zoveel mogelijkheden, vind het erg moeilijk om een keuze te maken. onze huidige douche is 2x2m zonder raam en wij willen hem gaan vergroten door een deel van onze slaapkamer te gaan gebruiken zodat er wel een raam ingezet kan worden en er ruimte is voor een bad. ik ben me er van bewust dat een badkamer wel heel prive is alleen hoop ik dat jullie hem toch willen showen dan laat ik als alles klaar is ook de voor en na foto's zien
Ik kan wel showen maare der is weinig te showen, wij gaan hopelijk na de bouwvak ook de badkamer verbouwen, afwachten op de offertes dus ik lees mee
De onze is 20 jaar oud. Wel uitgevoerd in zwart wit maar dus niet show waardig dat je er inspiratie opdoet Ik zou trouwens wel uitkijken met je badkamer uitbreiden een slaapkamer in. Dit kan ervoor zorgen dst je huis slechter verkoopbaar wordt. Let wel: kan. Het hoeft niet maar soms zie je huizen die het ook hebben en is het heel onhandig in die slaapkamer. Een badkamer van 2x2 is toch helemaal niet klein? Dat is ie van ons ook en wij hebben er ook een bad, douche, wastafel en toilet in. Kun je in de huidige muur geen raam maken?
Mooie badkamers! Wij huren en hebben dus maar een simpele badkamer via de woningbouw. Maar hij is wel weer erg ruim, iedereen die hier komt is altijd jaloers.
Zal nu nog geen foto plaatsen. Vanaf 19 Juni krijgen we van de woningbouw een nieuwe keuken wc en badkamer. Dan durf ik het wel aan. Vooral tussen al die mooie die ik nu langs zie komen.
Dit was onze badkamer toen deze net klaar was, nu is ie wat opgefleurd met accessoires enz. Wij hebben geen toilet in de badkamer hebben 2 aparte toiletten. View attachment 395213 View attachment 395214
Het is alweer enige tijd geleden dat wij onze badkamer hebben verbouwd (2009), maar ik ben er nog steeds héél blij mee. De afmetingen zijn ongeveer 2.25 x 2.40. Op de foto is het glazen wandje nog niet geplaatst, maar je snapt het idee
Nog eentje: we hebben een toilet met een lager waterreservoir dan standaard en deze optisch doorgetrokken in de douche: zo kan je al je flessen makkelijk kwijt.