Dag dames, Ik heb mijn vriend eindelijk zover gekregen om in de zomer van 2013 op vakantie te gaan. Het word zijn allereerste vakantie!! Hij heeft er helemaal geen behoefte aan maar ik ben 3 jaar niet geweest (sinds ik met hem ben) en verlang er zo na en heb hem gewoon gezegd je bent nooit geweest dus je weet niet wat het is, en ik wil graag dat je het gewoon voor mij een keer probeert! Nu vraag ik jullie dames wat is een geschikte zomervakantie voor mij met mijn vriend en dochter van dan net 2 jaar. Ik hou zelf van lekker zwemmen en winkelen en vriend is dol op vissen. Dus het zou mooi zijn als we een plekje kunnen vinden waar ook de mogelijkheid is tot vissen. Iemand een idee of ervaring??
Wij zijn een paar jaar terug naar Denemarken geweest. Hier heeft hebben mijn man en vader veel gevist en wij hebben gewinkelt of lekker geluierd. Volgend jaar gaan we naar Belgie en ook daar in de buurt zijn weer visvijvers, maar ook in de buurt van grotere steden dus wij kunnen lekker winkelen terwijl de mannen gaan vissen.
Centerparcs kan je goed vissen! Als je toch naar het buitenland gaat, vriendlief gaat 1x in de zoveel tijd vissen in frankrijk, weet niet of je het iets vind? Denk dan aan een camping ofiets. Succes!
Franse campings met visvijver. Misschien eens googelen op vliegvakanties. Zijn echt hele leuke dingen te vinden. Succes
Noorwegen, Zweden, Denemarken? Mijn schoonbroer is ook een echte visser en is ook eens naar Madeira gegaan.
Waar vist hij op? Frankrijk is echt de plek zeg maar voor karper vissers.. Net zoals de vriend van 24mandy24 gaat die van mij ook zeker 1x in het jaar naar frankrijk en meerdere keren hier in nederland. Ook hier in ned. kan je goed vissen alleen ligt het er ook aan op wat voor vis? als hij op zoutwater vissen vist moet je niet aan de maas gaan zitten
Idd Denemarken is mooi, maar helaas ook behoorlijk duur. Zweden kun je ook fijn vissen. In Frankrijk zijn ook genoeg riviertjes waar je forel kunt vissen etc. Enne... omdat je nog maar een klein kindje hebt is het misschien ook handig om eens te kijken naar "buitenseizoen" dat scheelt echt zo ontiegelijk veel in de prijs van een tent! Soms wel 300%
Wij zijn hier op vakantie geweest: Huur vakantiehuis "Montsermage" - Nièvre (Bourgogne) - Gites.nl Misschien zo niet helemaal duidelijk in de omschrijving en met de foto's, maar de verhuurder van het huisje heeft vlakbij twee privé vismeren. Mijn man ging daar 's avonds vissen (karpers) als ik op de bank een boek ging lezen. Overdag deden we dingen in de omgeving doen, zoals zwemmen in een groot meer wat er in de buurt ligt. Ligt een beetje aan het soort vakantie wat je zoekt. Wij wisselen het per jaar af, dit was vooral om tot rust te komen. Ze hebben een grote tuin met speeltoestellen, loslopende kippetjes etc., onze kinderen hebben zich er ook prima vermaakt.
Ik ga naar school dus ben gebonden aan de schoolvakanties. Maar een camping trekt mij absoluut niet, gewoon een hotel of eigen huisje. Maar ik zie genoeg bruikbare tips