hoi allemaal, ik heb in de laatste 2 maanden ongeveer van de zwangerschap van mijn dochter best wel veel last gehad van verweking van de boten. na de bevalling heb ik er ook nog veel last van gehouden, ben er ook nog mee naar een homeopaat geweest. nu ik zwanger ben van de tweede en heb nu alweer steeds meer last hievan en ben een beetje bang dat ik hier na de bevalling nog heel veel last mee ga krijgen( misschien wel de rest van mn leven) wie heeft hier ook mee te maken? en wie heeft tips en advies voor mij?
Bedoel je broos (= breekbaar) of verweking/soepeler worden van je skelet? Dat laatste hoort wel bij zwangerschap, daarom kun je in die tijd ook zoveel last hebben van je bekken bijvoorbeeld.
ik denk verweken... maar er zijn zo veel gewrichten die kraken bij elke onverwachte beweging die ik maak. ik vind het een beetje eng. ik ben bang dat ik er de rest van mn leven last van blijf houden.