Jahoor, dat kan! Hebben wij met een laptop gedaan. 3 jaar nadat hij kapot was gevallen. Hebben toen dacht ik €500 vergoed gekregen. Was een nieuwe laptop...
Het antwoord ga je hier niet krijgen. Ik kan hier wel vertellen dat wij voor dit soort zaken verzekerd zijn, maar daar heb jij niets aan. Het enige juiste antwoord is: het hangt er puur vanaf hoe je verzekerd bent. Je kunt een inboedelverzekering nemen met of zonder dekking voor schade die je zelf (per ongeluk) hebt toegebracht. Ik neem aan dat je zelf wel weet waarvoor je hebt gekozen toen je de verzekering afsloot. En anders kun je even de polis doorlezen als je snel een antwoord wil. Of maandag even bellen.
Dat is ook niet de vraag. We zijn verzekerd voor eigen schade. De vraag is of je zo lang na het ontstaan van de schade nog kunt claimen. Dus of via iemand die er verstand van heeft of via iemand die dat al eens bij de hand heeft gehad, zoals mammielove.
Hebben jullie eerlijk aangegeven dat de laptop al langer kapot was? (O, was hadden wij ooit al veel kunnen claimen.... lekkage van de badkamer, limonade over de laptop... wij zijn echt te braaf...)
Dan nog steeds, wij kunnen toch niet weten hoe jouw polisvoorwaarden eruit zien? Dat het bij @Mammielove geen probleem was zegt helemaal niets over jouw polis.
Daar zou ik het woord braaf niet voor gebruiken... je doet net alsof een claim op je polis een overtreding is.
Nee, we hebben het termijn wel wat ingekort toendertijd nooit aan gedacht om te claimen, tot het onderwerp een keer op die laptop kwam en iemand vroeg of we we verzekerd waren. Toen dus alsnog geprobeerd (wel eerst nog iemand naar laten kijken, met een bewijs dat hij niet meer te repareren was)
Nou dat is wel heel erg braaf, lijkt me enorm sterk dat jij dat nooit doet XD Volgens mij gisterenavond nog .... jaaaa Sinterklaas komt kadootjes brengen hoor! Als ik topic starter was, zou ik oppervlakkig de polisvoorwaarden doornemen en daarna bellen. Als je totaal niet wilt draaien met de waarheid, dan moet je je verlies gewoon nemen. Maar dit zijn maatschappijen waar miljoenen en miljoenen in omgaan, die benadeel je echt niet met 1 schade hoor. Wij claimen eig best vaak, alles wat er op vakantie verdwijnt, alle brandschades zoals een sigaret gaatje tijdens een feestje, schade na een storm, diefstal, etc. Al is het maar 5 euro, ik heb er recht op. Zelfs een aantal jaar geleden ALLES geclaimed toen de inboedel volledig afgebrand was, nog nooit heeft mijn verzekeringsmaatschappij er iets van gezegd.