Weet iemand of PostNL problemen heeft en/of vertraging heeft met verzenden? Ik verwacht een dun kinderjasje dat verstuurd is als brievenbus post, is maandag verstuurd maar heb dus nog niks ontvangen. Meer mensen last van vertraging of heb ik weer dikke pech en weer weg pakketje. Heb bij de afzender al navraag gedaan en deze gaat postNL bellen maar denk niet dat dat veel zal helpen. Hebben deze week trouwens alleen post op Dinsdag en Vrijdag ontvangen.......wordt steeds minder.
bij mij verschilt het per enveloppe lijkt het wel.. maandag zijn een aantal dingen op de post gedaan, 1 ding kreeg ik dinsdag, 1 woensdag, 1 vandaag en nu wacht ik nog op 2 dingen.. terwijl ze op dezelfde dag verstuurd zijn, gek!
Dan hopen dat je het morgen krijgt want om maandag werkt de post ook niet meer, toch niet het bezorgen. Maar het laatste jaar krijgen we wel minder vaak post, soms 2 keer in de week.
Hier ook alleen op dinsdag en vrijdag. Waarvan dinsdag alleen 1 reclamefolder was, bezorgd door de postbode?! Kan dat niet bij de rest van de foldertjes? Bezorging wordt idd steeds minder lijkt het.
Iemand die ik ken heeft op 9 dec een kaart verstuurd en vandeweek werd ze gebeld dank je voor de kaart maar mijn verjaardag is al lang voorbij.
Hetzelfde hier, 2 pakjes op dezelfde dag vanaf dezelfde locatie verzonden, de ene heb ik gisteren ontvangen en de andere nog niet.