Hoi hoi, ik heb veel hardlopen gedaan, maar dat voelt niet goed meer. Ik sport al 10 weken niet meer en ben het een beetje zat! dus mijn zusje gaf aan op tennis te gaan, ik heb daar ook zoveel zin in!!! Ik heb dat alleen nog nooit gedaan. Heb eindelijk weer meer energie en wil dolgraag tennissen. 16 weken zwanger. Doen of niet doen?
Ja waarom niet? Wanneer je altijd wel hebt gesport, heb je wel een basisconditie. het enige waar je rekening mee moet houden is dat je banden gaan verweken... en dat heeft ook invloed op je andere gewrichtsbanden. Dus doe wel alles gedoseerd.
Nou weet ik niet hoe tennis gaat als je onervaren bent, maar juist korte sprintjes en veel onverwachte draaibewegingen lijken me niet fijn als je zwanger bent. Maar rustig oppakken en stoppen als je lichaam het aangeeft, lijkt me geen kwaad kunnen. Zou trouwens zeker niet tegenover zo'n ballen-schiet-kanon gaan staan.. je zal er maar eentje in je buik krijgen.. brr..
Ik las pas dat vanwege de loop-en-draai bewegingen tennis niet word aangeraden. Maar goed je kan een beetje aanpassen natuurlijk. En wie weet gaat het nu nog prima, maar zou op den duur wel rustig aan doen of stoppen.
Ik sluit me bij de dames aan. Je kunt gedurende de zwangerschap natuurlijk ook gaan zwemmen. Is maar een idee.
Ik heb altijd al getennist, dus ik tennis nog. Maar ik kan me voorstellen dat het voor jou niet zo fijn is ivm met die loop en draaibewegingen omdat je dat niet gewend bent. Je kan natuurlijk een lesje wagen en aankijken