Zoals de titel al zegt: Welke forumonderdelen bezoeken jullie het meest? Of kijken jullie echt in elk onderdeel van elk subforum (zeg ik dat zo goed?). Ik kijk het meest in: Lounge Vakantie en vrije tijd Zwangerschap (nu nog) Bevalling (nu nog) Baby en dreumes (hier zal straks Peuter en Kleuter aan toegevoegd worden) Mama en gezin
Ik gebruik die hele onderwerpen niet. Ik ga eerst naar "gebruikersinstellingen" om te kijken of er gereageerd is in de topics waarin ik meeschrijf. Daarna ga ik naar "nieuwe berichten". 99% van de tijd heb ik geen flauw idee in welk onderdeel ik zit.
Bevallingslijst en babynamen. De laatste tijd wat meer in de lounge maar 9 van de 10 onderwerpen hier spreken me niet aan.
Ha wat grappig, op die manier heb ik nog nooit naar een forum gekeken. Ik ben hier nog niet zo lang, maar kijk tot nu toe vooral op dit deel, nieuws, vakantie, zwangerschap en babynamen.
haha indd het zelfde als vlinderbloem. heb heel veel topics die ik lees/volg/reageer dus een abbo op heb. en daarna kijk ik bij nieuwe berichten of er iets leuks geplaatst is / of wat me interessant lijkt
Spelletjes, af en toe de lounge en vakantie. Toen ik net lid was, kwam ik regelmatig in de lounge maar is zo negatief geworden dat ik zelden kijk/reageer.
Peuter en kleuter De lounge Tv, films en nieuws Vakantie en vrije tijd Schoolkinderen en pubers Mama en gezin Babynamen
Lounge, Peuter en Kleuter, Schoolgaande kinderen, héél af en toe in Nieuws en ik volg 2 topics onder spelletjes.
Ik kijk eerst naar de topics waar ik een abbo op heb en dan bij berichten van vandaag. Ik kijk nooit via de andere onderdelen.
Hoe doen jullie dat met een abbo? Wat is dat eigenlijk? Hoe abboneer je je ergens op? Geef maar een antwoord alsof ik hier helemaal nieuw ben Peuter en kleuter mama en gezin televisie, nieuws,... lounge Af en toe nog eens bij baby en dreumes, andere onderdelen als ik iets interessants zie staan op het begin forum pagina of hoe je dat ook noemt.
Ik klik meestal door van mijn abbo in mijn mailbox. Verder scroll ik altijd even door de lounge, baby en dreumes, mama en gezin. En als ik even de tijd heb ook vakantie en vrije tijd, films en nieuws, peuter en kleuter en iets van voeding ofzo. Heel soms zwangerschap als ik me echt verveel haha.
Lounge Kinderwens -->Vruchtbaarheidsbehandelingen Af en toe de Vlindertuin Ik scroll meestal ff en kijk naar interessante onderwerpen