De dokter is bang dat me menstruaties me ferrintine verder uitputten, Me hemoglobine was steeds net onder het randje van goed maar me ferrintine wordt steeds weer opnieuw lager. Ik kijk er ook niet heel erg naar uit om nu dagelijks de ferrofurmuraat te gaan gebruiken eigenlijk Ik heb nu al van de dosis van 2x in de week veel last van me darmen maar geen verstopping maar juist heel veel winderig en meer diarree Ik las dat hyperventilatie en ijzertekort ook hand in hand gaan
Hier vaker gebruikt. Door mijn darm ziekte zakt de hb en ferritine regelmatig. Gelukkig nu al een tijdje stabiel. Maar nog nooit klachten gehad, en kan echt uitkijken naar me shotje ijzer....
Hier werkt het erg goed. Beter dan staalpillen plus dat je door staalpillen enorme obstipatie kan krijgen, van floradix eigenlijk niet.
Protocollair is het vastgesteld dat de vpk de eerste periode (tijd weet ik hierbuiten mijn hoofd, meen 10 minuten) aanwezig blijft ivm mogelijkheid op reacties.
Maar bij een serieus tekort, heb je aan floradix niet genoeg. Ik had dan 500ml floradix moeten drinken per dag bijvoorbeeld.
Ik neig ook wel naar een ijzer infuus gezien ze me de mogelijkheid hebben gegeven en me menstruatie staat ook weer voor de deur. De dokter gaf me ook de tip aan de slag te gaan met me menstruatie door middel van anticonceptie. De laatste menstruatie was heel vervelend omdat ik constant enorme stolsels verloor en veel bloed
O ja geen idee wat het protocol zegt, al een hele tijd niet meer gegeven. Ik vond het altijd spannender als bloed geven, dat deed ik zo vaak en maar 1x een reactie gezien terwijl ik bij een ijzer infuus bijna elke keer een reactie zag.( Van alleen wat uitslag naar benauwdheid en alles er tussenin)