Ben heel benieuwd bij je! Ik heb zelf ook al dagen een ijzersmaak in mijn mond heel vies. Heb nu ook sinds twee dagen veel last van krampen in mijn zij en ze stralen nu uit naar mijn schaambeen. Ook ben ik erg misselijk. Word soms gewoon misselijk tijdens het eten of tijdens eten koken heel vreemd heb dit nooit gehad. Ik ben heel benieuwd. Heb een week geleden mijn eisprong gehad en we hebben netjes geklust dus misschien een innesteling weet het niet maar probeer er niet teveel op te hopen. Herkent iemand dit? Liefs Marleen
Het is idd net zoals je een wondje zou hebben of bloed in je mond. Ik dacht dat ook continu. Het begon van de keel en dan verder in mijn mond. Het is nu al een pak geminderd en ben daar blij mee!
Sja, ik heb het alleen als ik niks eet ofzo. Gister was ik even naar het centrum toe en dus at ik niks en dronk ik niks en HOPPA weer die smaak in mijn mond..... Nou ben erg benieuwd!