Hoi allemaal!!! Wie heeft er nog meer deze week de geslachtsbepaling?? Wij donderdag en vind het helemaal spannend!! Heb er zo'n zin in!!! Zouden ze het met 16 weken al met zekerheid kunnen zeggen denken jullie?
Als je naar een goed bureau gaat wel! Wij hebben met 13 weken al de geslachtsbepaling dus het kan prima
Wij krijgen a.s. woensdag de uitslag binnen van de sneltest van de vlokkentest en dan horen we ook het geslacht. Telt dat ook?
Ik moet iets langer wachten... hihi ik heb hem zaterdag! Maar ik vind het nu al zoo spannend... Ach ik ga deze week een paar dagen naar Londen dus ik heb gelukkig niet teveel tijd om erover na te denken haha
Met 15+6 konden ze het al met 200% zekerheid zeggen. Alhoewel ik toch nog een x terug ga maar ook gewoon omdat ik mijn meisje wil zien en ik 2 weken zo lang vins
Ik moet nog gaan Vorige keer zijn we met 15 weken geweest bij dezelfde praktijk: Drs.Papa ik Amsterdam. Was helemaal geweldig en hij had het uiteraard goed
Jaaaaa, wij mogen vrijdag! Ook met precies 16 weken. Volgens de vk moet het dan met 100% zekerheid te zeggen zijn. Nu het dichterbij komt vind ik het steeds spannender worden! Veel plezier dames die vandaag mogen! Hebben jullie trouwens een soort van voorgevoel wat het wordt? Ik denk een jongetje en mijn vriend een meisje, dus dat maakt het ook wel leuk haha
Nee, niet echt een voorgevoel.. Zou het stiekem wel heel leuk vinden als het een meisje zou zijn, we hebben 2 jongens.. Maar nog zo'n lief klein manneke is natuurlijk ook hartstikke welkom!!! Succes met wachten Anouk! Is het jullie eerste? Zie dat we precies tegelijk oplopen
wij mogen woensdag met precies 16 weken kan niet wachten zo spannend mijn gevoel zegt een meisje dat van de omgeving ook dus ik ben heel benieuwd of dat klopt
Wij hebben 'm woensdagmiddag, vind het zooo spannend! Kan echt niet wachten, wou vorige week eigenlijk al bellen om het een week eerder te doen haha! Ik heb vanaf het begin al gedacht een meisje te krijgen, droom ook heel vaak van een meisje en iedereen om me heen denkt ook dat we een meisje krijgen. Zou het ook absoluut niet erg vinden al klopt mijn gevoel niet en het toch een jongetje zou zijn, zolang het maar gezond is!
@ Misschaos: Eerste kindje wordt het voor ons ja. En als ik m'n familie en de bakerpraatjes moet geloven (geen sec misselijk geweest, alleen heeeel moe. verder geen symptomen) is het sowieso een jongetje. Wij zouden het allebei heel leuk vinden! Hoe voel jij je tot nu toe? 3e kindje al! super leuk!
Hier wel misselijk geweest en moe! Mijn eerste twee zwangerschappen waren al totaal verschillend dus hier gaan de bakerpraatjes niet op!
Hoi dames! Spannend voor jullie allemaal! Wij hebben donderdagavond een geslachtsbepalingsecho voor onze tweeling dubbel spannend dus hihi! Ben dan 18w en 6d dus heb wel goede hoop dat het goed te zien is. Over 2,5 week hebben we de 20w echo, maar toch nu gekozen voor een geslachtsbepaling echo omdat het ons toch ook wel heel leuk leek om een echo te krijgen in een andere setting dan ziekenhuis. Het is een twee ei-ige tweeling dus alle opties zijn mogelijk en natuurlijk heel welkom, superleuk Veel plezier allemaal alvast!