Ik heb 10 maart een miskraam gehad en ik ben nu nog steeds niet ongesteld. Nou heb ik gehoord dat t soms wel even kan duren voordat de eerste menstruatie doorzet. Ik vloei wel heel erg sinds een aantal weken, heeft iemand van jullie daar ook ervaring mee? Het is echt wit slijm wat ik verlies, sorry voor de details en ik dacht in t begin nog dat t m'n eisprong was, maar nu heb ik t al zo lang en ik heb nu sinds 2 dagen steeds steken links onder in m'n buik. Niet de pijn die ik normaal heb als ik ongesteld ben. Heb vorige week voor de zekerheid een test gedaan maar die was negatief Is het al nodig om de huisarts te bellen of moet ik gewoon afwachten of m'n menstruatie vanzelf komt????
Hai, Die steken die je voelt, kan dat niet van een (naderende) eisprong zijn? Zeker in combinatie met je witverlies (geen vruchtbaar slijm?) En verder is een termijn van 6-8 weken na miskraam / curretage volgens mij nog normaal te noemen. Duurt het langer dan is het niet raar om de gyn/huisarts eens te bellen. Heb je een controle-echo gehad? Veel sterkte, hoop dat je gauw ongesteld mag worden! x Kweenie
Ik heb nu al ruim 2 weken die afscheiding en sinds een paar dagen die steken. Het ziet er niet uit als vruchtbaar slijm, Zit niks anders op dan af te wachten ben ik bang.
Kijk het anders nog een weekje aan en bel dan de huisarts / gyn. Echt niet raar hoor om even aan de bel te trekken!!!! Liefs, Kweenie
Ik had veel witverlies toen ik zwanger bleek te zijn, bij mijn eerste zwangerschap. Kan dit niet zo zijn? Dat je weer zwanger bent? Succes in ieder geval!
@Pioen Ja dat had ik ook gehoopt, maar al meerdere testen gedaan, allemaal negatief. Nu al 7 weken geleden een miskraam gehad, nu nog steeds niet ongesteld geworden. Had voor de miskraam ook een heel onregelmatige cyclus dus moet maar afwachten ben ik bang. De eerste 2 en een halve week na de miskraam hebben we flink 'geklust' daarna kwam het er niet meer van en weet ook niet precies wanneer ik m'n eisprong heb gehad. Voel nu af en toe wel dezelfde steken als toen ik zwanger was, maar meer niet. Had toen ook pijnlijke borsten enzo en nu niks van dat alles. Ik weet t gewooon niet meer en maak mezelf gek met die testen!
Nog steeds niet ongesteld...en wel witte afscheiding. Is nu wel iets minder geworden hoor. Testen blijven negatief dus een zwangerschap lijkt me nu wel uitgesloten,maar t stomme is dat je wel hoop blijft houden omdat t zo lang duurt. Ik wacht nog een paar dagen af, dan is het bijna 8 weken geleden en dan ga ik toch maar ff de huisarts bellen.
@jojo222, en al nieuws? Ik snap heel goed hoe je je voelt. Ik zit in hetzelfde schuitje helaas. Heb 30 maart een mk gehad na bijna 7 weken zwangerschap, ben nu ook aan het wachten. Hoop dat ik snel ongesteld word of een posi test natuurlijk! Sterkte met wachten!
@Ria Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden. Morgen ga ik de huisarts bellen...dus hou jullie op de hoogte!
Vandaag HA gebeld....advies afwachten. Daar heb ik wat aan. Ik weet wel dat alles weg is want heb nog een echo gehad na de miskraam. Ook was ik daarvoor ook onregelmatig ongesteld, maar dit duurt wel heel lang. Wil het gewoon weer snel proberen, maar dan is t wel handig als je weet wanneer je eisprong is, maar nu lijkt alles wel van slag! Zal nog maar geduld moeten hebben ben ik bang
Nou balen zeg, daar schiet je idd weinig mee op :x. Ik duim voor je dat je snel duidelijkheid hebt. Gebruik je trouwens ovu testen momenteel?
@Ria M´n cyclus is zo onregelmatig dat ik dan de hele maand elke dag wel zou kunnen testen, heb echt geen idee wanneer ik een eisprong zou kunnen hebben. ik baal er zo van dat t zo lang duurt en ondertussen wordt iedereen om me heen zonder moeite zwanger. Het is toch allemaal oneerlijk verdeeld hoor Ach ja geduld is een schone zaak zeggen ze toch? Bij jou ook nog niks??
@Kweenie ja dat zou ook kunnen, met m'n zwangerschap was het ook al raar. De test gaf toen aan 1-2 weken terwijl als je van de laatste menstruatie uit ging het al 8 weken was. Ik heb ook t gevoel dat ik hem oversla, maar kun je wel een eisprong hebben als je niet menstrueert?? Het is al bijna een jaar geleden dat ik met de pil ben gestopt, ben ik nou gewoon te ongeduldig, want vind t nu wel lang duren
Nou, ik ben vandaag ongesteld geworden na 37 dagen. Ben benieuwd hoe het nu weer verder zal gaan lopen. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Hoorde gister dat m'n buurvrouw zwanger is, precies dezelfde tijd uitgerekend als dat ik zou zijn, dus dat was niet zo leuk om te horen :x, wel leuk voor hun natuurlijk, maar ik baalde weer gigantisch op dat moment...waarom wij niet???!!!
Ja dat ken ik, in onze omgeving zijn er ook een aantal zwanger en ook één die gelijk met mij zou lopen. Is niet leuk om te horen nee ook al gun je het ze natuurlijk wel. Fijn dat je nu ongesteld bent geworden, heb je tenminste duidelijkheid. En inderdaad nieuwe ronde nieuwe kansen....onze tijd komt ook wel toch?! Wordt nu alleen wel ongeduldig!