Dochterlief heeft een lastige start gehad, dat is hier wel bekend. Pas sinds begin december, 13 maanden oud (!), heeft ze geen nachtvoedingen meer. s Nachts is ze altijd onrustig: ze is haar speen kwijt, stoot haar hoofd, gaat staan of zitten en dan lukt het niet om weer te gaan liggen met de slaapzak Ik ben er vannacht wel een keer of 6 geweest. Eigenlijk ben ik bekaf. Maar toch, ik ben zo gek op haar. En ik vind het zo leuk om haar moeder te zijn. Dat ik toch stiekem begin te denken aan een broertje of zusje
Hahah, als je er klaar voor bent... Misschien is dat broertje of zusje wel heel anders en wordt je dochtertje ook met de maanden rustiger!
Heb je al eens een andere, bredere slaapzak geprobeerd? Mijn dochter kan perfect uit de voeten, zelfs met slaapzak. Of gewoon een donsdekentje?
Hahaha Erg bekend de nachten zijn drama en dood op hele dag... Maar wat is het een omwijs heerlijk ventje, en o wat heb ik zin in april dat we voor een 2 e gaan Komt allemaal vast goed hahaha Ga vanaf vannacht ook weer de marathon snachts lopen inplaats van bij ons in bed nemen ( anders komt er nooit een brusje )
Ja, hoe moe je ook wel eens van ze wordt.... amper 1 seconde later zijn ze alweer allerschattigst! Ik ben nu 38 weken.... dus we zullen snel ons dametje haar zusje mogen verwelkomen.
Dat is toch niet erg? Voor je eigen gezondheid en welzijn kiezen is vaak het meest verstandige wat je kunt doen.
wat grappig, heel herkenbaar! Onze dochter heeft welgeteld 1 keer doorgeslapen het afgelopen jaar en ben dus redelijk moe maar toch kriebelt het hier ook wel eens voor een tweede...
Ja als jij zelf denkt eraan toe te zijn, waarom niet? Zelf ben ik er echt nog niet aan toe, we hebben een lekkere aanwezige drukteschopper, hoe lief tie ook is, hij vraagt gewoon echt veel aandacht . succes met je beslissing!
Ik ben christelijk en we 'plannen' niet beseffen dat God het geeft. dat dubbelslachtige maakt het moeilijk. Zie dus om me heen veel grote gezinnen en ik 'kan' het niet. Nooit gedacht.. En de omgeving weet dat ook niet.
Jeetje wat zwaar! Respect! Hier sliep ie met 13 maanden ineens 2 weken achter elkaar door... En nu niet meer. Moet niet denken aan een tweede en mijn man ook niet boe stapelgek we ook zijn op zl. Liever 1 goed dan perse 2 kindjes om aan het plaatje te voldoen en er zelf onderdoor aan gaan.
Sorry maar dit snap ik niet? Ja ik ben ook christelijk en Nathan is een geschenk van God. Alleen je kan wel plannen hoor, gewoon geen seks rond je vruchtbare dagen?!
Mira had ook nachtvoedingen tot 1 jaar. Op haar verjaardag was ik voor het eerst in een jaar uitgeslapen, als in 8uur slaap achter elkaar haha.. Daarnaast was ze een huilbaby en huilde makkelijk een hele nacht achter elkaar, wat we ook deden, stil kregen we haar niet.. Soms sliep ze een hele dag niet Maar toch hebben we toen ze bijna 11 maanden was de pil weg gedaan en gingen we voor een brusje. Dus ik begrijp je volkomen En nu is ze bijna 3 en ben ik al die nachten allllllllang vergeten
Ik vind het wel grappig om te lezen. Jullie hebben allemaal lastige nachten, ik hier gelukkig maar heel weinig. Ze slaapt al een tijdje door. Wij denken ook over eenntweede maar ik ben juist zo bang dat we, nu we een redelijk 'gemakkelijk' kindje hebben, we juist straks bij de 2e een ongekeerde wereld krijgen. Erg he.
Kan wel maar dat wil ik dus niet. Ik vind dat niet mogen al doen we dat nu wel. Die dubbelheid bedoel ik dus juist.