Wat ik me afvraag nu de bevalling nadert is of je ook al in de eerste weken na de bevalling zelf gewicht verliest. Ik ben 23 kilo tot nu toe aangekomen. Ik ga er vanuit dat een aantal kilo's baby, vruchtwater en placenta is en hopelijk ook nog vocht wat ik vast hou. Ik wil graag borstvoeding geven. Ik begrijp dat je echt niet zomaar op je oude gewicht zit, alleen het zou zo fijn zijn als een deel van de kilo's zomaar vanzelf verdwijnen na de bevalling. Werkt een stuk makkelijker!! Hoe zijn jullie ervaringen?
Ik ben ongeveer 21 kilo aangekomen. Ik woog op het einde 86. Na een week stond ik op de weegschaal en toen woog ik 79. Toen viel ik door de borstvoeding denk ik, redelijk af tot 72. Toen ik daar na 3.5 maanden mee stopte, kwam ik weer 2 kilo aan, en nu zit ik na bijna 8 maanden op de 71 kilo (het schommelt een beetje). Dus nee, mijn ervaring is helaas niet dat het er allemaal zomaar af is. Ik hoor weleens dat het er af vliegt hoor, dus er is wel hoop
Ik ben 20+ kilo aangekomen, 10 dagen na de bevalling was daar nog 7 van over. Die verdwenen geleidelijk tijdens de eerste 6 maanden. Ik gaf ook bv, dat hielp. En uiteindelijk hielp weer gaan werken ook, dat was toch best vermoeiend icm bv geven. Maar hier niks voor hoeven doen dus. Ze zeggen wel dat het bij een 2e minder makkelijk gaat... Maar ik ben nu goed op weg, want ik kom nu veel langzamer aan.
Het hoeft ook niet allemaal er in 1x af te zijn. Ik zit nu op 106 kilo en zat op 83 kilo. Zou het in ieder geval fijn vinden om snel weer onder de 100 kilo te zitten. Die 3 cijfers staan me toch wat tegen! En is altijd fijn om 5 kilo te kunnen verliezen zonder er wat voor te hoeven doen. Woon ana het bos dus wil straks ook lekker met de wagen veel het bos in om te lopen met de kleine. hopen dat dat ook goed werkt!
hahaha, 'zonder er wat voor te hoeven doen'?? je moet er wel eventjes voor bevallen hoor! De dag na de bevalling was ik iets van 6-7 kilo kwijt. Na de kraamweek al bijna 10 (was er 18 aangekomen). Veel plassen én vooral veel zweten.
Haha oh ja de bevalling die was me even ontschoten !!!! Maar in zweten en veel plassen ben ik echt een kei geworden het laatste jaar dus zal mijn best doen!!!
ik ben na het stoppen met de pil van 65 kilo naar 68 kilo gegaan, rond kerst woog ik 81 kilo (iets van 5,5 maanden zwanger) en ik woog denk ik bij de bevalling nog wel 10 kilo meer omdat ik voor de bevalling plat lag in het ziekenhuis en erg opgezet was door medicatie. dus ik was zo rond de 90, beetje vergelijkbaar met jouw gewicht erbij (22 kilo). Ik woog 5 dagen na de bevalling 76 kilo, na 2 maanden woog ik 74 kilo en sinds een paar maandjes zijn er nog 3,5 kilo af en weeg ik 70,5. Ik heb trouwens wel 5 maanden borstvoeding gegeven, ze zeggen dat je daar sneller door afvalt. Je krijgt er ook meer honger door
Was in totaal 23 kg bijgekomen. Na 1 week 10kg en na 2 weken 15kg kwijt. Ben onlangs begonnen met diëten en zit nu bijna opnieuw op mijn startgewicht (dat eigenlijk nog te veel is, maar da's een andere discussie )
Ik was 14 kilo aangekomen, na de bevalling was ik daar 9 van kwijt en de overige ben ik nu nog mee bezig. Moet nu nog 2 kilo voor ik op mijn oude gewicht zit.
ik was ongeveer 12 kilo aangekomen en ben nu 2 kilo onder me gewicht, maar dat komt ook omdat ik twee weken terug ziek ben geweest. Ik was denk ik na 2 a 3 maanden weer op me oude gewicht, heb er niets voor gedaan, maar wel gezond gegeten en niet teveel gesnoept. Daarnaast geef ik borstvoeding.
Ik woog 63 kg voor de zwangerschap en ben naar 75 kg gegaan. Zoontje is nu 3 weken en zit op 61 kg! Bij mijn dochter was ik van 63 naar 80 kilo en zat ik ook na 3 weken weer op mijn oude gewicht, dus het kan zeker!
Ik woog voor de zwangerschap 50 kilo, aan 't eind 66 kilo en aan 't eind van de kraamweek (toen stond ik voor 't eerst weer op de weegschaal) 49 kilo. Hier ging alles er dus weer heel makkelijk vanaf. Maar ik denk dat 't vooral ook met aanleg te maken heeft. Mijn moeder was alle keren (5 x om precies te zijn ) heel snel d'r gewicht weer kwijt en ik dus ook.
Hoi Hoi, Ik ben ook erg veel aangekomen bij alle zwangerschappen. Bij mijn oudste 30 kilo. Ik woog voor zijn zwangerschap 68 kilo.. eenmaal 9 maanden later na de bevalling woog ik 58. Bij mijn middelste kwam ik 25 kilo aan...ik woog dus voor zijn zwangerschap 58 en zo'n 7 maanden later 55. Bij mijn jongste ben ik zo'n 20 kilo aangekomen, voor haar zwangerschap woog ik dus 55 en ben nu 7 maanden later 52 kilo. Bij mij elke volgende zwangerschap zat ik veel sneller op mijn oude gewicht. Wel val ik dus na iedere zwangerschap af. Doe er verder niets voor behalve iedere keer borstvoeding geven. En ik moet ook zeggen dat ik er totaal niet mee bezig ben geweest na alle bevallingen. Ik vond het prima als er wat kilo's waren blijven zitten..ik dacht ''ik heb er mijn pracht kinderen voor terug'' Dus probeer je er maar niet te veel op te richten en lekker te gaan genieten van je kleine straks Natuurlijk zal het ook een stuk aanleg zijn... mijn moeder had het namelijk precies zo als mij... en weegt nu ook nog maar 50-51 kilo.
Ik was alles met 2 maanden kwijt (18 kilo aangekomen) en de 2 maanden die volgden nog eens 4 kilo. Overigens viel ik met borstvoeding net zo snel af als met flesvoeding. Nu ga ik denk ik over de 20 kilo heen (zit nu al op plus 13 kilo) En is er zeker meer aan vet bij gekomen. Ben benieuwd hoe lang ik er dit keer over ga doen...
Ik ben 22 kilo aangekomen. Na de bevalling 10 er af. Nu nog 12 te gaan. Maar dat moet ik er echt af trainen en diëten. Maar sporten is gelukkig geen straf maar erg lekker. Ik zie er ook echt naar uit om weer te gaan sporten.
Ik was na de kraamweek 14 kilo kwijt. En ik was er 5 aangekomen tijdens de zwangerschap. De teller stond dus op -9, maar dat kon ik ook wel hebben. Ik zit na anderhalf jaar nog steeds rond dat gewicht, maar ik eet over het algemeen wel gezonder dan voor de zwangerschap/bevalling.
Ik was 19 kilo aangekomen. Nu na 2 weken is er 11 kilo af, geef flesvoeding. Let wel op wat ik eet moet ik zeggen, en veel water drinken
ik heb ook echt zin om weer lekker te kunnen gaan bewegen! kan nu gewoon zo weinig meer. We proberen elke dag een stukje te lopen even lekker door het bos aan huis. maar na 20 min. wordt het toch echt zwaar! Ben al zo jaloers op de buurvrouw die elke dag met kinderwagen voorbij komt!!!!
Je verliest sowieso gewicht, de ene misschien alles, de andere minder. Ik kon na de bevalling mijn gewone broeken weer aan, hoelang het geduurd heeft voor ik écht alles kwijt was weet ik niet meer, niet ontzettend lang denk ik. Heb ook geen borstvoeding gegeven en niet gesport. Vraag me steeds af waar je de tijd moet halen om te sporten met kinderen?!
Nadat de kinderen op bed liggen kun je gaan sporten. Of overdag als de baby slaapt. Dan ga ik samen met mijn peuter dansen, touwtje springen, Pilatus doen en op de trampoline. Vindt ze geweldig. Samen sporten. Ze heeft het er nu al over.