Hoe voelt een hikkende baby?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door mappel, 4 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mappel

    mappel Niet meer actief

    Soms voel ik heel ritmisch van die tikjes in mijn buik, is dat het dan?
     
  2. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Jep grappig he
     
  3. Trisha1981

    Trisha1981 Bekend lid

    27 feb 2009
    841
    1
    0
    Eindhoven
    Yup, dat was mijn kennismaking met mijn dochter. Kind bleef maar hikken ;)
     
  4. Tines mam van 2

    Tines mam van 2 Bekend lid

    11 feb 2013
    973
    0
    0
    ja hahaha
    dat is idd de hik
    net alsof ze kleine schopjes geven
     
  5. Searwen

    Searwen Actief lid

    22 mrt 2013
    311
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vind het super irritant, ben ik de enige? Hij is ingedaald, dus ik voel zijn gehikt in mijn stuitje, vagina en buik. En dat dan meerdere keren per nacht. Ik kan pas slapen als hij klaar is met hikken.
     
  6. Rodaina

    Rodaina Bekend lid

    9 mrt 2013
    609
    48
    28

    Hahaha. Ik ben onderhand gewend aan de hikjes, het beweegt inderdaad je hele buik zo aan het eind van de zwangerschap. Ik vind het wel schatiig, ik probeer haar dan in te beelden hoe ze hikt:)
     
  7. Natasja25

    Natasja25 Actief lid

    3 okt 2011
    153
    0
    0
    Curacao
    Hahaha ik deel je gevoel wel een beetje ja. Mijn mannetje heeft ook vaak de hik. En soms ook echt heel lang. En ja vooral savonds/snachts. En het vervelende erbij is hij hikt niet alleen hij moet er dan ook enorm bij bewegen vooral met zijn hoofd en handjes in mijn blaas ;)
     
  8. Siertje2981

    Siertje2981 Fanatiek lid

    8 apr 2013
    3.456
    3
    0
    Werkzaam in een kledingwinkel als assistentbedrijf
    Leidschendam
    Yep! GRappig gevoel he?

    Voel het hier ook altijd bij mn stuitje, zo een apart gevoel. Gelukkig heeft deze niet dagelijks de hik, dus als ie het heeft, geniet ik er wel een beetje van.
     
  9. medj1983

    medj1983 Fanatiek lid

    12 jun 2012
    3.201
    509
    113
    Op de een of andere manier voel ik mijn dametje alleen hikken als ik op mijn werk ben, en moet eerlijk zeggen dat ik het na een minuut of 10 irritant vind worden haha.. ;) Maar het voelt net of ze tegen mijn schaambot aantikt.
     

Deel Deze Pagina