Ik ga op kraamvisite bij een jongetje van 3 weekjes morgen.. ik heb dit gekocht.. maar de mw. In de winkel zei dat het voor jongens en meiden is.. nu twijfel ik.. ik vind het wel kunnen wat vinden jullie?
Het is een soort van tuinbroekje toch? Deze kleuren kunnen prima voor een jongen. Maar wat ik me wel afvraag is hoe zoiets gedragen moet worden? Ik bedoel: voor een pasgeboren baby is het wel erg kort. Of is het voor volgende zomer?
Nee het is gewoon voor nu.. en ja wat is een pas geboren baby mijn jongste lag met 30 graden ook in zijn romper toen hij 3 weken was..
ja, maar t is nu geen 30 graden... Maar verder vind ik het hartstikke leuk hoor, ik zou het mijn zoontje zeker aantrekken. Ik hou wel van kleur, ook bij jongens.
Uhm, eerlijk? Ik vind dit voor geen enkele baby leuk. Wel meer voor een jongen dan voor een meisje. Maar jij kent de mensen natuurlijk, en weet wat hun kledingsmaak is.
De kleuren vind ik wel kunnen voor een jongen maar vind het geen leuk "Jongens" pakje. Als ik dit pakje zou krijgen zou ik het niet aantrekken bij mijn zoon.
Ze vraagt toch niet of jullie t leuk vinden? T gaat erom dat ze t zelf leuk vind, anders had ze hem niet gekocht.. Ik vind het wel een jongenspakje,, niet voor een meisje.
Ik vind het eigenlijk meer voor meisjes dan voor jongens. Maar dat komt omdat ik het helemaal niet stoer vind. Ik denk dat ik dit pakje bij mijn dochter wel had aangedaan, maar zeker niet bij mijn zoon. Maar smaken verschillen. Voor een jongen vind ik het niet mooi, voor een meisje redelijk. Sorry! Maar misschien dat de ouders het juist wel mooi vinden. Kwestie van smaak. De winkel verkoopt het tenslotte, dus er zijn echt wel mensen die ervan houden. Maar ik niet...