zo dahmzz meid!wat een klap moet dat geweest zijn! De gyn zet er ook haast achter.het duurt nu namelijk al iets langer dna verwacht omdat het zaad bij elk ondezoek dus slechter is en ze toch 100%zeker willen zijn want icsi is niet niks.en al helemaal niet als je pas 24 bent!maar 16oktober horen we daar dus meer over en dan moet ik een maand aan de pil en dan beginnen met hormonen spijten.dus lichaam word op automatische piloot gezet.
Jah het toch erg ingrijpend allemaal, zowel lichamelijk als psychisch... En als het zaad al zo slecht is is er vaak ook geen andere optie meer... Ik hoop in ieder geval ECHT dat alle moeite niet voor niets is, en dat jij gewoon lekker gaan zwangeren komend jaar!
jah hopen wij ook en anders donor!wil ooit het lang zwnagerzijn gevoel hebben. maar ach we hebben 3pogingen met die icsi en we zijn nog jong gyn denkt dat het de eerste keer raak zou zijn.want bij klopt verder alles,
Jaa ik ben stiekem ook wel ongeduldig hoor, maar we moeten elkaar niet te veel op ''naaien'' om het zo maar effe te zeggen ..! want het zal echt niet zo zijn, dat een test 4 dagen van te voren aan geeft dat je zwanger bent.. toch ..! ik ben al wel aan het aftellen... !! =) moet zeggen, dat ik echt denk, dat ik niet zwanger ben.. maar zou toch wel teleurgesteld zijn.. maar ja dat blijft toch ..! Achja.. we wachten het rustig af.. als het komt, komt het !! We hebben al een ontzettend mooi kereltje dus ik moet al helemaal niet klagen ! heb jij al weer een test gedaan ofniet.. ? ( heb zover nog geen andere berichten gelezen, dus mocht het ergens al in staan ! ) Succes Meiden !!
Hey Rachell, jij staat exact hetzelfde als mij in cyclus !!! spannend é zeg! ik voel me momenteel ook helemaal niet zwanger tot zover ik zoiets kan voelen??? (is men eerste) ik hoop zo dat mijn ms morgen niet doorkomen... vorige maand was mijn cyclus 24 dagen dus weet eigenlijk niet goed wat mijn juiste aantal dagen zijn !!! hou je me op de hoogte ?
haii Hitchke !! jaa wat leuk !! Nou moet zeggen dat ik bij de eerste ook echt niet in het begin al door had dat ik zwanger was.. dat was pas bij een maandje ofzo.. Ik heb ook niet echt het idee dat ik zwanger zou kunnen zijn.. dacht ik pas dagen geleden wel .. Hmm heb vanochtend test gedaan ... negatief natuurlijk .. is ook nog te vroeg.. ik wacht nu gewoon mn ms af.. en dan ga ik wo of donderdag testen .. ik heb eigenlijk nooit mijn cyclus bij gehouden weet het toevallig alleen van de laatste 2.. dus heb ook maar 28dgn aangehouden . jaa zeker spannend dan !! heb je de laatste week wel iets gevoeld, waarvan je denkt dat misschien wel zwanger zou kunnen zijn .. ?
nee eigenlijk niet, heb alleen 3 keer een opwelling van misselijkheid gehad kwartiertje dat dan daarna weer verdween... voor de rest zou ik het echt niet kunnen zeggen... denk eigenlijk dat het vorige maand met die 24 dagen cyclus een zeer vroeg miskraam was. Ik werd smorgens wakker met een scherpe pijn in mijn buik, heeft 10 minuten geduurd en daarna kwamen mijn ms door... maar dit was echt een pijn die ik niet kende !!! dus hopen dat ms en pijn wegblijven hé !
ja dat hoop ik ook !! achja we wachten het rustig af Ik ga me klaar maken ..ga zo bij mn schoonouders eten !.. Succes iedereen.. ! En we zullen zien !
Goh, die foto op pagina 1 geeft mij wat hoop. Gisteren heb ik een Kruidvat test gedaan (2 voor 5) en het streepje was ook bijna niet te zien en of het roze was weet ik niet, zo licht was het. Gisteren en vandaag soms een ongi gevoel, maar niet heel erg ofzo. Ik ben 4 dagen over tijd. Als ik deze week niet ongi wordt probeer ik het in het weekend nog een keer dan zou de test toch duidelijker moeten zijn. Of niet, sowieso naar de dokter, want dan maak ik me wel zorgen. Die ongi moet wel komen want ik had een eisprong deze maand (getest met ovulatietest). Groetjes Jolanda