ik ben kwaad...

Discussie in 'De lounge' gestart door Eefke84, 29 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    *Proest* Dat ze daar serieus op ingaat joh, geweldig:D:D:D:D

    Ik snap je verontwaardiging, maar jeeeeeeej die is toch goed dom hoor:$:D

    Knap dat je je bakkesie hebt gehouden, weet niet of ik dat had gekund. Wss had er een heel lieflijk berichtje achteraan gekomen, met een grote Kick Ass boodschap erin verwerkt:)
     
  2. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hahaha wat een leuk topic!

    Goed hoor dat je je mond hebt gehouden! Net als jij zou ik er ook even flink op in willen hakken, maar respect om het niet te doen!!
     
  3. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    30 sep 2007
    5.584
    2
    38
    en ik ben dan weer zo een t**t die er een gevatte opmerking overheen gooit zoiets van ja goh als ik ze bij jou zou brengen weet ik tenminste wel zeker dat ze op tijd op zichzelf wonen of nou als ik ze een dagje achter het behang plak trek ik het na een dagje wel weer mocht het dan nog niet gaan kan ik ze altijd nog brengen ;) dat soort mensen heb je toch altijd wel
     
  4. Cilla24

    Cilla24 Fanatiek lid

    23 sep 2008
    2.810
    0
    0
    verkoopster
    heb jij contactmet dr zoons?
    dan zou ik wel een reactie plaatsen.... heel vriendelijk :hey tijd niet gesproken je zoons waren hier van de week nog, was super gezellig.......lekker een steek onder water
     

Deel Deze Pagina